Історії успіху

АНДРІЙ МЕЖЕРИЦЬКИЙ

20.07.2015

Однією з найгостріших проблем у діяльності сучасного депутата, як це не прикро, є відсутність необхідних знань та навичок для виконання свого основного депутатського обов’язку, визначеного статтею другою Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» – виражати і захищати інтереси територіальної громади та виборців  свого  виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати   активну   участь   у    здійсненні   місцевого самоврядування.

Впевнений, що багато хто, отримавши мандат депутата міської ради, маючи непереборне бажання працювати на благо своєї громади, стикався з проблемою відсутності необхідних теоретичних знань та прикладних вмінь для реалізації себе як депутата.

Отже, де ж навчитись бути справжнім Депутатом? Не випадковою людиною із депутатським значком та «корочкою», а дійсно виразником сподівань людей, достойним представником громади.

Як це не парадоксально, в Україні є лише єдиний освітній заклад, де вчать бути депутатом – Інститут Політичної Освіти. Їм вдалося досягти неймовірного – вони зуміли поєднати концентрований досвід, практичні навички у сфері депутатської діяльності з теоретичними знаннями і головне – у доступній формі донести ці знання до депутатів – учасників семінарів ІПО. Я на власному прикладі переконався у ефективності навчання в ІПО, адже вся моя діяльність, від депутатського звернення і до вирішення непростого земельного або бюджетного питання, базується на знаннях, отриманих в ІПО.

Чи  потрібна така програма навчання депутатів місцевих рад? Тисячі депутатів – випускників ІПО, які ефективно працюють у своїх радах по всій Україні та впроваджують у життя саму ідею місцевого самоврядування, визначеного Європейською хартією місцевого самоврядування

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image