2016 рік

ДЕПУТАТИ МІСЦЕВИХ РАД НАВЧАЛИСЬ В ТЕРНОПОЛІ

22.12.2016

13 по 15 грудня в Тернополі  інститутом політичної освіти був організований останній в 2016 році семінар для депутатів місцевих рад, присвячений актуальним питанням гуманітарної політики на місцевому рівні.

dsc_0011

Учасники мали можливість спільно з експертами Юрієм Гаврилюком та Іваном Лопушинським проаналізувати бюджетні  відносини в освітній сфері, розібратися в складних питаннях фінансування шкільної  освіти та дошкільного виховання.

dsc_0003

Важливим елементом семінару була участь у них безпосередніх керівників різних відділів та управлінь Тернопільської міської ради, які відповідають за гуманітарну політику – Леоніда Бицюри (заступник міського голови м. Тернопіль), Ростислава Левчука (начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення м. Тернопіль), Валерій Кравчука (заступник начальника управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту м. Тернопіль), Світлани Козелко (директора центральної бібліотечної системи м. Тернопіль).

dsc_0020

Досить цікавою і пізнавальною для депутатів-учасників семінару була тема «Місцеві ради та політика пам’яті», яку висвітлював Святослав Шеремета (відповідальний секретар державної міжвідомчої комісії увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій). Святослав Шеремета окреслив можливості місцевих рад у контексті декомунізації, поділився успішними практиками Львівської обласної та міської рад у цій царині.

Окрім зазначених вище тем учасників семінару було ознайомлено з можливостями співпраці депутатів місцевих рад та громадських організацій, особливостями комунікації з чиновниками,  використанням новітніх методів спілкування з громадськістю, ходом децентралізації в Україні.

dsc_0037

Окреслені вище теми висвітлили експерти інституту Політичної освіти Андрій Странніков, Олександр Солонтай, Любомир Грицак та Сергій Богданенко.

dsc_0052

Семінар відбувався в рамках проекту Інституту Політичної Освіти «ПОСИЛЕННЯ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ», який реалізовується

за підтримки Національного Фонду сприяння демократії (NED).

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image