Історії успіху

ОРЕСТ ЙОСИПЧУК

20.07.2015

Я був обраний депутатом Стрийської міської ради по мажоритарному окрузі, отримавши значний кредит довіри від виборців. Не є секретом, що на той час я навіть не уявляв, що таке мандат депутата і які права та обов’язки я отримав в комплекті до нього.

Не можу передати того виру емоцій та відчуттів, з якими я повертався до дому вже з першого семінару – одразу приступив до написання депутатських запитів, стосовно існуючих проблем на окрузі: освітлення, каналізаційні люки, формування крон дерев, тощо. Хочу зауважити, що письмові звернення до посадовців значно ефективніші, ніж попередні багаточисленні розмови – потреби округу почали задовільнятися.

Вже після другого семінару, я приступив до відкриття додаткової групи в дитсадку, що знаходиться на мому окрузі. Завдяки отриманим на Семінарі методичним матеріалам, я підготував зверення до обласної ради, добився позитивного голосування на сесії та включення мого проекту в проект обласного бюджету.

Справжнє бойове хрещення я пройшов відстоюючи територію міського парку Шевченка, в м. Стрию. В гарно завуальованому рішенні про затвердження меж парку – пропонувалось затвердити межі… без 4Га парку, які за містобудівним обгрунтуванням(звичайно ж, його нікому не показували)мали відводитися для обслуговування ресторану місцевого олігарха, доречі, депутата обласної ради. Разом з однодумцями нам вдалося зупинити цей процес і не допустити прийняття незаконного рішення.

Прагнучи вдосконалення я відвідав семінар з серії “від загального до конкретного: гуманітарна сфера”, оскільки являюсь заступником голови комісії з питань освіти та культури. Багаж знань отриманий на семінарі застосовую зараз при розгляді питань освіти та культури: харчування дітей, оздоровчий період, централізація бухгалтерій, управління будинками культури, тощо. Завдяки спілкуванню з колегами та фахівцями галузі в рамках семінару, я отримав альтернативні думки стосовно існуючих питань.

Відчуваючи, що не даремно потратив час, відвідуючи семінари від ІНСТИТУТУ ПОЛІТИЧНОЇ ОСВІТИ, з завзяттям та наполегливістю долучуся до наступних освітніх проектів Інституту!

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image