Історії успіху

ОРЕСТ ЙОСИПЧУК

20.07.2015
99_n

Я був обраний депутатом Стрийської міської ради по мажоритарному окрузі, отримавши значний кредит довіри від виборців. Не є секретом, що на той час я навіть не уявляв, що таке мандат депутата і які права та обов’язки я отримав в комплекті до нього.

Не можу передати того виру емоцій та відчуттів, з якими я повертався до дому вже з першого семінару – одразу приступив до написання депутатських запитів, стосовно існуючих проблем на окрузі: освітлення, каналізаційні люки, формування крон дерев, тощо. Хочу зауважити, що письмові звернення до посадовців значно ефективніші, ніж попередні багаточисленні розмови – потреби округу почали задовільнятися.

Вже після другого семінару, я приступив до відкриття додаткової групи в дитсадку, що знаходиться на мому окрузі. Завдяки отриманим на Семінарі методичним матеріалам, я підготував зверення до обласної ради, добився позитивного голосування на сесії та включення мого проекту в проект обласного бюджету.

Справжнє бойове хрещення я пройшов відстоюючи територію міського парку Шевченка, в м. Стрию. В гарно завуальованому рішенні про затвердження меж парку – пропонувалось затвердити межі… без 4Га парку, які за містобудівним обгрунтуванням(звичайно ж, його нікому не показували)мали відводитися для обслуговування ресторану місцевого олігарха, доречі, депутата обласної ради. Разом з однодумцями нам вдалося зупинити цей процес і не допустити прийняття незаконного рішення.

Прагнучи вдосконалення я відвідав семінар з серії “від загального до конкретного: гуманітарна сфера”, оскільки являюсь заступником голови комісії з питань освіти та культури. Багаж знань отриманий на семінарі застосовую зараз при розгляді питань освіти та культури: харчування дітей, оздоровчий період, централізація бухгалтерій, управління будинками культури, тощо. Завдяки спілкуванню з колегами та фахівцями галузі в рамках семінару, я отримав альтернативні думки стосовно існуючих питань.

Відчуваючи, що не даремно потратив час, відвідуючи семінари від ІНСТИТУТУ ПОЛІТИЧНОЇ ОСВІТИ, з завзяттям та наполегливістю долучуся до наступних освітніх проектів Інституту!

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image