Історії успіху

Гавриленко Ольга

18.05.2020

Цей лист – вияв нашої великої поваги і вдячності за організацію і відмінне проведення навчальних семінарів для депутатів місцевих рад ОТГ у 2019-2020 роках. На жаль, невелика кількість депутатів нашої Петриківської громади мали змогу взяти участь у навчаннях. Але всі, хто відвідував семінари, із великим задоволенням ділилися враженнями від поїздок.

Хочеться сказати хороші слова про вашу потужну команду експертів, які кваліфіковано та із знанням своєї справи читали лекції та проводити практичні заняття. Разом із тим, депутати мали змогу відчути дружні та комфортні умови, які були їм створені організаторами. Завдячуючи вам, вони познайомилися зі своїми колегами з інших громад, поспілкувалися та зав’язали дружні відносини. Всі навчальні матеріали, підготовлені експертами, актуальні сьогодні і були дуже цікавими для депутатів. Цей досвід вони мають змогу використовувати у своїй депутатській діяльності. Єдине, про що шкодують депутати – це те, що таких навчань їм бракувало на початку каденції.

Висловлюємо щиру вдячність Інституту Політичної Освіти та Програмі DOBRE за гостинність, а також сподіваємося на подальшу співпрацю.

З повагою – Ольга Гавриленко, голова Петрикіської селищної ОТГ (Дніпропетровська обл.)

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image