Бібліотека

ДЕПУТАТУ ДО КИШЕНІ

15.06.2015

Шановні читачі!

Шкідливість цього явища для соціально-економічного розвитку ні в кого не викликає сумнівів. Час від часу на державному і неурядовому рівні робляться спроби якимось чином подолати чи мінімізувати її прояви. Однак, здебільшого, вони є безрезультатними і носять відверто декларативний характер.

Одним з небезпечних негативних наслідків корупції є формування в суспільстві сталої думки, стереотипу що «всі однакові». Особливо згаданий термін стосується тих, хто обійняв посади у виконавчій владі та і її представницьких органах.

Власне, описана вище ситуація, вкрай непокоїть Інститут Політичної Освіти. Працюючи близько 10 років з депутатами місцевих рад, організувавши для них сотні навчальних заходів, направлених на підвищення ефективності їх діяльності, а отже, й на вирішення проблем громад, які вони представляють, ми твердо переконані – що переважна більшість з них щиро і сумлінно працює на свого виборця, не бере хабарів, діє без власної економічної зацікавленості.

У більшості випадків єдиним фактором що заважає робити їх роботу більш ефективною – є відсутність достатніх знань та практичних навиків депутатської діяльності. Саме цей фактор і дозволяє недобросовісним колегам маніпулювати їх думою, проштовхуючи відверто корупційні рішення в місцевих радах.

Щиро сподіваємося на те, що пропонований посібник, потрапить до багатьох депутатських кишень, в яких після цього не вистачатиме місця хабарам.

Інформація, яку містить посібник, допоможе депутатам місцевих рад впевнено почувати себе на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійних депутатських комісій, фракцій, а також ефективно використовувати свої повноваження.
Скачати книгу

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image