2020 РІК

ЕКСПЕРТ ІПО ВОЛОДИМИР ФЕСЬКОВ ПОТРАПИВ У РЕЙТИНГ НАЙВПЛИВОВІШИХ ЛЮДЕЙ ЗАКАРПАТТЯ

12.02.2020

«Впливові люди Закарпаття-2020. ТОП-100» – це спецпроект газети «Закарпатські оголошення». Як повідомляють організатори – у рейтинг потрапили найбільш впізнавані представники різних сфер життя: політики, підприємці, духовенство, працівники освіти, науки, культури, спорту та інших галузей. Всі ці люди є прикладом успішності для інших, вони надихають та мають чим поділитися із земляками.

Про експерта Інституту Політичної Освіти, радника із децентралізації та місцевого самоврядування Володимира Феськова у спецпроекті написали наступне: «Ще кілька років тому Володимир Феськов запрошувався до публічного обговорення у випадках бажання суспільства загравати із модними тенденціями цивілізованого світу: демонстрації прозорості і чесності у виборах, тендерах… Нині ж Володимир – провідний експерт у питаннях впровадження головних реформ, які мають не лише свідчити, але й реалізувати декларацію України про прагнення євроінтеграції. Йому ось уже який рік поспіль вдається зберігати позицію, рівновіддалену від зацікавлених структур і постатей; знаходити слова і тези, які мають відгук у суспільстві, чию довіру важко не лише завоювати, алей вберегти! Цікаво, чи не спокуситься молодий громадський діяч такими дефініціями, аби спробувати себе окрім громадської ще й у політичній сфері?»

 

Володимир Феськов поділився приємною новиною на своїй сторінці у Facebook, а також додав: «Зовсім неочікувано для мене потрапити до рейтингу. Навіть не знаю, що сказати… Я просто робив те, що люблю і вмію останні 10 років. Регіон, капець, складний і викликів у місцевого самоврядування вистачає, проте, мені подобається вирішувати непрості завдання. 

 

Потім є що згадати). В блоці «Самоврядність» я як біла ворона. За мною немає виборців, та й 

результати моєї роботи, зазвичай, зрозумілі лише в кабінетах влади. Тому несподівано, однак, зізнаюсь – приємно. Значить роблю щось важливе для місцевих громад і це для мене головне. Бо вважаю, що статус – це коли є знання і результати, а не просто презентабельна посада. Дякую всім, хто відзначив мої старання.»

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image