Історії успіху

Застава Руслан

29.05.2020

Високопільська селищна ОТГ висловлює вам свою повагу, дякує за навчання депутатів та повідомляє наступне: навчання депутатів дало позитивні зміни у роботі постійних комісій селищної ради та проведенні сесій.

Так, депутатом Бреславець Н.П., членом постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав громадян, законності та правопорядку, на звернення громадян було внесено зміни в регламент роботи Центру надання адміністративних послуг, змінено режим роботи та затверджено рішенням пленарного засідання ХLІ сесії селищної ради VІІ скликання від 20 березня 2020 року №895 ( можна ознайомитися на сайті Високопільської селищної ради (kronau.in.ua).

Депутати Ляшенко А.І. та Приходько В.І. ініціювали внесення змін до структури комунального підприємства «Високопільський комунсервіс» та брали участь у проведенні інвентаризації комунального підприємства, ініціювали зміну тарифів на водопостачання та водовідведення.

Депутат Бец Н.М., секретар постійної комісії з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, ознайомила членів комісії з питаннями розширення повноважень місцевого самоврядування щодо управління земельними ресурсами та контролем за використанням земель ОТГ та відповідальністю за порушення земельного законодавства.

Депутати Приходько В.І. та Гречка Л.О. провели на своїх округах звіти перед громадою. Також активніше стали працювати на своїх виборчих округах депутати Зайченко А.Д., Стрілець С.Г. та Соколовська Л.М..

З повагою – Руслан Застава, голова Високопільської селищної ОТГ (Херсонська обл.).

 

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image