Історії успіху

Коляденко Оксана

4.09.2019

Участь у навчальних семінарах «Сильні ради – спроможні громади» дала змогу реалізовувати деякі ініціативи у своїй громаді, наприклад ми затвердили графік особистого прийому громадян депутатами, створили фонд депутата та затвердили Програму використання коштів депутатського фонду. Що дає можливість кожному депутату підвищити ефективність депутатської діяльності та рівень оперативного вирішення проблем виборців, розв’язувати інші життєво-важливі проблеми населених пунктів ОТГ, оперативно та ефективно задовольняти нагальні потреби територіальної громади. 

Мені, як члену земельної комісії було дуже корисно відвідати семінар, де розглядалися питання земельних відносин – отримала законне підґрунтя для вирішення певних ситуацій, які виникають під час розгляду земельних питань та тепер застосовую отриманні знання на практиці при виконанні депутатської діяльності, на засіданнях земельної комісії, на сесіях. А особливо велику роль у моєму житті відіграло практичне заняття з психології, тепер, слухаючи співрозмовника чи оратора, роблю для себе певні висновки, а найголовніше – це підвищило мою самооцінку, впевненість у собі, дало поштовх до дій на які раніше не зважувалася. Багато цікавих ідей хотілося б запровадити на практиці, особливо облаштування майданчиків для сортування сміття, але поки-що це мрії. 

Я вважаю, що вкрай необхідно проводити семінари-навчання депутатам з питань організації та функціонування місцевого самоврядування, змін у законодавстві, щоб вони були компетентними у різних сферах і ефективно виконували свої депутатські обов’язки, були провідниками між владою та людьми і працювали задля спільного блага та розквіту рідного краю.

Отриманні знання сприяють вирішенню питань різного характеру у багатьох сферах, адже депутат має бути всебічно обізнаним. Участь у семінарі дала мені можливість познайомитися з кваліфікованими професіоналами, які дуже по-сучасному, просто та доступно, з реальними життєвими прикладами навчали нас та позитивно налаштували на рішучі дії. В результаті я отримала гарний настрій, нові знайомства, оновлений багаж знань, переосмислення та перезавантаження! Я щаслива, що мала нагоду познайомитися з чудовими лекторами, учасниками, організаторами та координаторами! Гарно Вам дякую за таку нагоду!

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image