Історії успіху

Кузьмін Мар’яна

4.09.2019

На початку 2014 року разом з реформою децентралізації – історично розпочалася епоха ОТГ. Волею 1002 виборців  я стала її частиною, стала депутатом Підволочиської селищної об’єднаної територіальної громади. З перших днів своєї депутатської діяльності я відчула брак знань, але, маючи досить вольовий характер та бажання вчитися, вирішила відповідально підійти до депутатства. 

Доброю платформою для здобуття потрібних мені знань був ряд семінарів для депутатів ОТГ у рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади», який реалізується Інститутом Політичної Освіти за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». 

Навчання в ІПО – це  отримані знання, які я застосувала на практиці; це – найкращі лектори, які не просто навчали, які робили з нас лідерів, які мотивували нас стати лідерами, досягати цілей та поставлених завдань; це –  цікаві знайомства з  колегами-депутатами, які вже за час проведених семінарів стали великою депутатською родиною, невід’ємною частиною мого життя як депутата ОТГ. Після кожного семінару я відчувала впевненість у своїх силах, відчуття відповідальності загострювалося і підкріплювалося здобутими знаннями, якими я сміливо користувалася, ставши активним  депутатом, навчилася повністю  визначати та розділяти всі процеси життєдіяльності такого організму як – об’єднана територіальна громада.

Крім того, навчання в ІПО надихнуло мене на рішучі дії, разом з однодумцями весною 2019 року ми створили громадську організацію «Мрій. Ініціюй. Створюй. Трансформуй.» (ГО «МІСТ»), де мене обрали головою організації. Ми розпочали  свою діяльність із створення такого інструменту участі для громадян, як Молодіжна рада. Це своєрідний майданчик для молоді, це молодіжний парламент при ОТГ.  Надіємося, що наш проект буде успішним і  Молодіжна рада буде дієвим інструментом участі. 

А ще, здійснилася одна з моїх мрій – я стала студенткою Київського національного університету імені Тараса Шевченка, буду здобувати ступінь магістра з публічного управління та адміністрування. Завдяки отриманим знанням в ІПО складання вступного іспиту було легким.

Підсумовуючи все мною перелічене, хочу звернутися до всіх, хто сумнівається – варто навчатися чи ні. Повірте, навчатися ніколи не пізно. І як сказав один мудрий філософ: «Якщо ви не вдосконалюєтеся, ви деградуєте». Якщо ви хочете навчатися, якщо ви хочете стати найкращим депутатом у вашій раді і не знаєте як цього досягти – Вам  пряма дорога в Інститут Політичної Освіти.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image