Історії успіху

Майданов Віктор

4.09.2019

Протягом лютого-квітня 2019 року я успішно пройшов навчання для депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад в рамках Проекту «Сильні ради – спроможні громади», який було реалізовано Інститутом Політичної Освіти за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». 

На навчанні викладачі курсу, справжні фахівці своєї справи, детально роз’яснили нам інформацію про права та обов’язки депутатів місцевих рад, як загальні, так і в сфері житлово-комунального господарства, бюджетних і земельних відносин, тощо. Завдяки цьому ефективність моєї роботи на території Баштанської міської ради зросла. В депутатській діяльності я почав приділяти увагу навіть дрібницям, оскільки зрозумів, що дрібниці зовсім і не дрібниці, а «атоми», з яких і складається якісна депутатська діяльність. 

Хочу висловити слова вдячності експертам за якісний матеріал, який можна та необхідно застосовувати в своїй роботі всім депутатам місцевих рад, а також представникам Програми «U-LEAD з Європою» за фінансову підтримку проекту.

Насамкінець хочу зазначити, що в умовах постійної зміни норм чинного законодавства вищевказані навчання необхідно проводити хоча б раз на рік і не важливо проходив ти навчання чи ні. Цю думку поділяє і більшість депутатів, що разом зі мною були на семінарах. Із задоволенням прийму участь у нових навчаннях. Хто хоче вчитися – той буде вчитися. Ще раз дякую вам за якісне навчання!

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image