Бібліотека

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРАКТИЧНОГО ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»

16.06.2015

У книзі наведено практичні рекомендації щодо організації виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в органах державної влади і місцевого самоврядування. Подано рекомендації щодо організації роботи структурного підрозділу відповідального за доступ до публічної інформації, організації реєстру публічної інформації, організації розгляду запиту на інформацію, оприлюдненню інформації на офіційній вебсторінці, віднесення інформації до службової таємниці та виконання інших вимог закону.
Видання буде корисним для представників органів державної влади та місцевого самоврядування, відповідальних за доступ до публічної інформації.
Методичні матеріали підготовлені за підтримки Спільного проекту Європейського Союзу і Ради Європи «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі», який співфінансується Європейським Союзом і Радою Європи та виконується Радою Європи. Будь-яку частину цих матеріалів не можна відтворювати, використовувати у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, ксерокопіювальній чи будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Книга випускається українською мовою в друкованому й електронному варіантах. Електронну версію видання представлено на сайті УНЦПД за адресою http://www.ucipr.kiev.ua.

УНЦПД дозволяє поширювати тексти з посиланням на джерело.
ISBN 978–966–2157–57–4 © Лациба М. В., Хмара О. C., Андрусів В. В.,
Ващук О. Л., Головенко Р. Б, Красноступ Г. М.,
Нестеренко О. В, Нікітчук І. І, Розкладай І. Є.,
Солонтай О. Г., Таран В. В., Яцків Т. Г., 2011.
© УНЦПД, 2011
Завантажити книгу 2012
Завантажити книгу 2011

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image