Бібліотека

ПОЛІТИЧНА АБЕТКА

16.06.2015

ПОЛІТИЧНА АБЕТКА. Матеріали для практичного використання. Науково-методичний посібник підготовлено в рамках проекту „Українська школа молодого політика”, який реалізується Житомирським обласним центром молодіжних ініціатив спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Центр підтримки громадських ініціатив» та Харківським міським молодіжним об’єднанням „Східно-Український Фонд розвитку демократії” за підтримки Міжнародного республіканського інституту (США). До реалізації проекту і підготовки посібника був залучений Олександр Солонтай, експерт Інституту Політичної Освіти.
ПОЛІТИЧНА АБЕТКА: матеріали для практичного використання. [Текст] / За наук. ред. док.наук держ. упр. О. В. Радченка; Редактор-упорядник А. В. Карташов, [авт.-упоряд. А. Ю. Геращенко, М. Д. Городок, А. В. Карташов, К. В. Плоский, О.В. Радченко, В. С. Радчук, О. Г. Солонтай, О. М. Спутай, В. М. Стах, О.Л. Храбан];

Вид. 8-е, доп. і перероб. – Х. : Вид-во “ДокНаукДержУпр”, 2010. – 328 с.
ISBN 978-966-2407-00-6

Науково-методичний посібник підготовлено в рамках проекту „Українська школа молодого політика”, який реалізується Житомирським обласним центром молодіжних ініціатив спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Центр підтримки громадських ініціатив» та Харківським міським молодіжним об’єднанням „Східно-Український Фонд розвитку демократії” за підтримки Міжнародного республіканського інституту (США).
Метою реалізації проекту є підвищення рівня політичної освіти та створення практичних умов засвоєння основ демократичних політичних стандартів для молодих активістів політичних партій та молодіжних організацій України. Для молодих активістів політичних партій та молодіжних організацій України, студентів політологічних та юридичних факультетів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться політикою та розпочинає активне політичне життя.

© Міжнародний республіканський інститут, 2010
© О. В. Радченко, А.В. Карташов та ін., 2010

Видання цього посібника стало можливим завдяки підтримці Департаменту розвитку демократії врегулювання конфліктів та гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку, відповідно до угоди № 121 -A-00-09-00709 -00 /8261.01. Точка зору авторів, яка відображена в цьому виданні, може не співпадати з точкою зору Агентства США з міжнародного розвитку.

УДК 321; 328; 342
ББК 67
П 49
Скачати книгу

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image