Бібліотека

ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК з проведення дистанційних засідань колегіальних органів місцевого самоврядування під час карантину, пов’язаного із коронавірусною хворобою (COVID-19)

22.04.2020

Поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) – це виклик, який потребує належного реагування органів місцевого самоврядування. Сучасні технології надають широкі можливості для віддаленого (дистанційного) проведення заходів шляхом відео та аудіоконференцій у мережі Інтернет. Однак на сьогодні такі формати проведення заходів ще не набули широкого поширення в органах місцевого самоврядування, але нові обставини є потужним поштовхом до освоєння нових технологій та форматів роботи. 

Посібник створений у рамках проекту USAID «Програма ефективної та відповідальної політики  (U-RAP)». Його підготували виконавчий директор ВАОМС «Асоціація міст України» Олександр Слобожан та директор Центрального офісу впровадження децентралізаційної реформи ВАОМС «Асоціація міст України» Володимир Мягкоход.

ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК з проведення дистанційних засідань колегіальних органів місцевого самоврядування під час карантину, пов’язаного із коронавірусною хворобою (COVID-19) (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image