2020 РІК

РОЗПОЧАВСЯ ІІІ-Й ЕТАП НАВЧАНЬ ДЕПУТАТІВ ОТГ У РАМКАХ ПРОГРАМИ DOBRE

20.02.2020

Впродовж трьох місяців, а саме – лютого, березня та квітня, депутати ОТГ Івано-Франківської, Тернопільської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської, Дніпропетровської та Харківської областей поглиблено вивчатимуть земельні відносини і житлово-комунальну сферу. Для них відбудеться ІІІ-й етап навчань у рамках проекту “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (Програма DOBRE), який Інститут Політичної Освіти реалізовує вже четвертий рік поспіль. 

Семінари відбудуться у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Миколаєві. Більшість учасників вже брали участь у попередніх етапах навчань. На І-му говорили про статус, права та обов’язки депутатів місцевих рад. На ІІ-му – про бюджетні питання, стратегічне мислення і мистецтво комунікацій.

Щодо ІІІ-го етапу – профільними експертами із земельних відносин та ЖКГ є Андрій Березняк, Наталія Ляшук, Алла Неште, Лілія Тимофєєва та Сергій Пінчук. Вони розповідають про розширення повноважень місцевого самоврядування щодо управління земельними ресурсами в процесі децентралізації, контроль за використанням земель об’єднаної територіальної громади, відповідальність за порушення земельного законодавства, комунальну інфраструктуру та встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги в умовах децентралізації. Про роботу у постійних комісіях і звітність депутата перед громадою читає лекції Олександр Солонтай. Ну а мистецтву дебатів, зокрема – колективному вмінню переконувати та наводити аргументи, навчають Юлія Сулаєва, Дмитро Кущ і Христина Яблонська.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image