Історії успіху

Стиркуль Наталія

25.05.2020

Щира подяка Інституту Політичної Освіти та Програмі DOBRE за роботу вашої висококваліфікованої, злагодженої та відповідальної команди, яка здійснює організацію високоякісного навчання для підвищення політичної грамотності органів місцевого самоврядування, а саме – депутатів сільських рад, тому що безпосередньо від них залежить успішність демократичних змін та реформ місцевого самоврядування.

Тренінгові навчання, організовані Інститутом Політичної Освіти за сприяння Програми DOBRE, дуже актуальні та корисні, вони надають можливість для депутатів отримати загальний рівень знань у важливих сферах роботи рад органів місцевого самоврядування. Це і організаційна робота, земельні питання, бюджет, соціальна сфера, житлово-комунальні проблеми, ораторське мистецтво та ін.

Окрема подяка викладацькому складу ІПО, який представлений експертами-практиками зі всієї України. Завдяки викладачам, які ділилися своїм досвідом та порадами, депутати Дмитрівської сільської ОТГ мали змогу отримати найактуальніші знання та навички. 

Ваші семінари допомогли депутатам Дмитрівської сільської ради ефективніше виконувати свої обов’язки та вирішувати проблеми місцевого рівня. Маємо надію на подальшу співпрацю та очікуємо запрошення на чергове навчання.

З повагою – Наталія Стиркуль, голова Дмитрівської Сільської ОТГ (Кіровоградська обл.)

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image