Історії успіху

Фролова Анна

4.09.2019

Обрана депутатом Компаніївської ОТГ 2017 року. Займаю активну життєву позицію – хочу змін у громаді та покращення рівня життя мешканців громади. Про навчання депутатів ОТГ, яке проводить Інститут Політичної Освіти, дізналася від заступника голови Компаніївської ОТГ Снєсаря Романа Івановича. Подала свою заявку, пройшла конкурсний відбір і  разом з колегою, теж депутатом Компаніївської ОТГ Панасюком Юрієм Івановичем, взяли участь у всіх трьох семінарах Проекту.

Лектори подали нам дуже багато корисної інформації, яка стосується безпосередньо депутатської діяльності. Завдяки отриманим знанням я подала на сесію проект рішення, який затвердили на сесії Компаніївської селищної ОТГ від 08 травня 2019 року №510 «Про затвердження Правил благоустрою Компаніївської селищної ради Кіровоградської області».

Також я особисто провели обхід жителів вулиць, які виявили бажання заключити договори на вивезення ТПВ. Кожного року на своєму окрузі я організовую суботники. Починаючи з липня 2018 року разом з депутатом Компаніївської ОТГ Прищепою Павлом Івановичем ми розпочали облаштування дитячого майданчику. За нашої ініціативи було проведено розчистку території від дерев, кущів та будівельного сміття, встановлено дитячі гірки, спортивні споруди, зокрема – ворота для гри у футбол та огорожу футбольного поля. У 2019 році за кошти Компаніївської ОТГ було закуплено матеріали та виготовлено дві лавочки і пісочницю. 

Планів на майбутнє надзвичайно багато, тому дуже хочеться, щоб люди активно включалися і підтримували громаду.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image