Бібліотека

ЩО МАЄ ЗНАТИ ДЕПУТАТ МІСЦЕВОЇ РАДИ: КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО. КНИГА 4

16.06.2015

АВТОР – Сергій ПІНЧУК

Передмова – Сергій ШТУРХЕЦЬКИЙ, у посібнику в розділі 2 використано статтю Андрія ШЕВЧУКА, у додатках – матеріали щодо регулювання діяльності наглядових рад, розроблені Сергієм ПІНЧУКОМ, Олександром СОЛОНТАЄМ, Тарасом СЛУЧИКОМ та Іваном ЛУКЕРЕЮ на замовлення УНЦПД.

Над виданням також працювали:

Андрій Странніков, Олександр Солонтай, Любомир Грицак

Технічна підтримка Наталія Спиця

Управління комунальним та житловим господарством на місцевому рівні [Текст] : посібник (передм. С. Штурхецького) / Сергій Пінчук. – Київ : Інститут Політичної Освіти, 2017. – 190 с. – (Серія «що має знати депутат місцевої ради», книга ІV).

Посібник висвітлює питання відносин у житловій та комунальних сферах на місцевому рівні. для депутатів місцевих рад, громадських активістів, представників змі – усім, кого цікавлять питання ефективного управління комунальним майном на місцевому рівні. видання, що ви тримаєте в руках,–четверте в серії«що має знати депутат місцевої ради». серія книг «що має знати депутат місцевої ради» видається в рамках проекту «місцеве самоврядування. крок до ефективності», який передбачає навчання депутатів місцевих рад усіх областей України й реалізується Інститутом Політичної Освіти.

partner
Завантажити

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image