2012 рік

ІНСТИТУТ ПОЛІТИЧНОЇ ОСВІТИ СТАВ ПАРТНЕРОМ «ФОРУМ МАЙБУТНЬОГО 2012»

24.09.2012

В жовтні активна молодь збиратиметься на найголовніші молодіжні події року – молодіжні форуми. Учасником молодіжних «Форумів Майбутнього.2012» (скорочено "ФМ 2012”) може стати будь яка молода людина яка прагне впливати на майбутнє України. Щоб Форуми пройшли на належному високому рівні ряд професійних організацій долучаються до його підготовки, у тому числі Інститут Політичної Освіти. Так, керівник програми практичної політики Олександр Солонтай буде одним з спікерів всіх форумів, які відбудуть з 10 по 17 жовтня, а учасники програм та проектів ІПО отримають запрошення до участі в Форумі. Крім того, ІПО виступає інформаційним партнером та допомогає в окремих організаційних моментах, у тому числі через залучення відділень Інституту. Запрошуємо Вас до реєстрації та участі в Форумах !

Отже, «ФМ 2012!» відбудеться в 7 студентських містах. В кожному місті збереться до 200 лідерів, активістів та членів молодіжних громадських організацій та рухів, студентських самоврядних організацій та звичайних молодих людей з активною громадянською позицією з усієї України.

Форуми відбудуться:
10 жовтня – Львів;
11 жовтня – Тернопіль;
13 жовтня – Одеса;
14 жовтня – Ялта;
15 жовтня – Дніпропетровськ;
16 жовтня – Харків;
17 жовтня – Київ.

Форуми проводяться за ініціативою громадських рухів ЧЕСНО та МОЛОДІЖНА ВАРТА.

Метою форумів є донесення до молоді їхньої ролі у розбудові громадянського суспільства та впливі на владні структури у державі.

В рамках форуму молодь:
– дискутуватиме про доброчесність депутатів в народні депутати;
– обговорюватиме детальний звіт роботи Верховної Ради України щодо молоді;
– думатиме що молоді дасть наступна Верховна Рада.

На заходах будуть презентовані результати дослідження кампанії ЧЕСНО “Фільтруй Раду!” – – громадський аудит політиків, звіт щодо результатів компанії МОЛОДІЖНА ВАРТА про виконання обіцянок щодо молоді. Також буде можливість поспілкуватися з відомими журналістами, діячами культури, політологами, громадськими активістами та міжнародними експертами і висловити своє бачення ролі молоді у розбудові нашої країни.

Участь у «Форумі Майбутнього» може взяти кожна молода людина, яка заповнить реєстраційну анкету до 30 вересня (включно) та отримає запрошення на форум. Оргкомітет надає компенсацію проїзду для учасників форуму з інших міст.

Детальна інформація про форум на сайті офіційному сайті форуму www.fm2012.org.ua. За детальнішою інформацією звертатись за електронною адресою youthfm2012@gmail.com, або за телефонами:

Керівник проекту Олександр Смирнов: 050 4210082 begin_of_the_skype_highlighting FREE 050 4210082 end_of_the_skype_highlighting ;

Президент УАСС Єлизавета Щепетильникова: 093 7105193 begin_of_the_skype_highlighting FREE 093 7105193 end_of_the_skype_highlighting ;

Експерт Інституту Політичної Освіти, член нацкомітету МВАРТА – Олександр Солонтай: 050 3725100 begin_of_the_skype_highlighting FREE 050 3725100 end_of_the_skype_highlighting.

fm-join-us.png

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image