2012 рік

НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ «ПСИХОЛОГІЯ БРЕХНІ» АБО «ЯК БАЧИТИ ЛЮДЕЙ ЯК НА ДОЛОНІ»

12.11.2012


Інститут Політичної Освіти спільно з партером «Тренінговий центр «Транслаб груп» пропонує взяти участь в навчальній програмі  з покращення навичок спілкування.


Ця програма присвячена тому, як навчитися «читати» міміку, жести та параметри мови співрозмовника під час комунікації для того, щоб точно визначати його емоційний стан, настрій, моменти ухвалення рішення, згоду або незгоду і ознаки брехні навіть тоді, коли їх від Вас намагаються приховати.

 

Пройшовши курс навчання ви зможете підняти свої переговорні та комунікативні навички на абсолютно інший рівень. Докладніше про програму можна дізнатися тут: http://lie2me.com.ua/education/ltm-1.

 

Перший етап навчання проходитиме 24-25 листопада 2012р. в форматі «інтенсив» протягом суботи та неділі. Місце проведення: м. Київ, центр, ст.м «Олімпійська».

 

Вартість участі в першому етапі програми: 1200,00 грн.

 

Для того, щоб записатися в групу потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті http://lie2me.com.ua/education/ltm-1 або зателефонувати за номером (093) 908 04 20.

 

Ті, хто отримав цю інформацію через мережу контактів Інституту Політичної Освіти, отримують 5% знижку на вартість навчання. Для цього потрібно під час реєстрації на сайті ввести код «IPO1389» в поле «Код дополнительной скидки».

 

Додаткова інформація за телефоном: (093) 908 04 20.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image