2011 рік

Інструментарій роботи депутата місцевої ради

10.03.2011

       Одноденний семінар-тренінг «Інструментарій роботи депутата місцевої ради» 22 березня 2011 р. Інститут Політичної Освіти запрошує депутатів місцевих рад України на одноденний семінар-тренінг «Інструментарій роботи депутата місцевої ради», який відбудеться 22 березня у м.Києві.

          Навчання підготовлено для активних та свідомих депутатів місцевих рад (міська, районна та обласна рада), які хочуть серйозно поглибити свої знання, покращити ефективність депутатської діяльності та отримати відповіді на питання:

– Які права і можливості депутата в раді та її виконавчих органах ?

– Як ефективно розпорядитися депутатським фондом ?

– Чого бракує в типових регламентах місцевих рад ?

– Як правильно побудувати роботу фракції ?

– Як вдало підготувати депутатське звернення і запит ?

     Всі ці та багато інших питань висвітлюватимуться на семінарі-тренінгу. Навчальна програма є адаптованою до складних політичних українських реалій і має прикладний характер. Учасники будуть забезпечені методичними матеріалами та серією книг "ЩО має знати депутат місцевої ради".

      Крім того, кожен учасник, заповнюючи реєстраційну анкету на навчання, має право вказати особливі аспекти, щодо яких він хоче отримати більш докладну інформацію.

     Навчання проводитимуть кращі експерти Інституту Політичної Освіти. Тривалість навчання: 22 березня 2011 р., з 9 до 18:00. Увага, кількість місць обмежена !

     Навчання проводиться в Інституті Політичної Освіти, м.Київ, вул. Паторжинського, 4.

        На основі анкет, поданих до участі в навчанні, Інститут сформує групу. Бланк анкети додається. Вартість навчання для однієї особи 800 грн.   Анкети на участь у навчаннях приймаються за адресою office@ipo.org.ua або факсом на тел. номер 044 235-97-63. При надсиланні на електронну пошту слід вказати у темі листа – “deputat”.

   З детальнішою інформацією про наші навчання можна ознайомитися на сайті Інституту Політичної Освіти www.ipo.org.ua, контактна особа:

Сергій Богданенко, 067-276-49-80, 278-55-16, 278-55-43

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image