2011 рік

ШКОЛА ПРАКТИЧНОЇ ПОЛІТИКИ

18.05.2011

Інститут Політичної Освіти

оголошує набір до участі у

Школі практичної політики


Молодь будь-якої країни творить її майбутнє: мріє, забігає наперед, будує грандіозні плани і проекти. Саме в лавах теперішньої молоді перебувають ті, хто завтра стане біля керма держави.


 Молоді належить будувати сучасну Україну та керувати нею. Молоді люди, що зараз активно навчаються та працюють мають стати елітою нашого суспільства зі сформованими лідерськими здібностями, що здатна ефективно працювати в обраній сфері суспільного життя.

 

Завдання Школи: Формування системних знань про сучасні політичні процеси в Україні та Європейському Союзі, отримання знань та вироблення практичних навичок молодими лідерами стосовно механізму діяльності органів місцевої влади, громадського сектору, вдосконалення власних лідерських та ораторських якостей, налагодження контактів та можливість проходження стажування в провідних навчальних закладах та громадських організаціях Польщі.


Системні знання, практичний досвід та лідерські якості – це необхідні складові того, що всебічно розвинена молода людина неодмінно посяде  достойне місце в органах влади та бізнесі!

 

Тривалість та тематика Школи: Школа проходитиме в середині липня 2011р і триватиме повні 7 днів (точна дата буде відома на початку червня).


  1-3 день, м. Київ

Блок 1: Державний та політичний устрій в Україні. Україна на міжнародній арені: зустрічі та спілкування з відомими політиками та громадськими діячами, візити до Верховної Ради України, Посольств та представництв міжнародних інституцій.

 

Блок 2: Розвиток особистісних якостей: створення команди та її ефективна  робота, лідерські якості та ораторське мистецтво.


 

  4 день. м. Львів

Блок 3: Місцеве самоврядування в Україні: зустрічі з депутатами місцевих рад, візити до міських рад та виконавчих органів влади, ознайомлення з їх повноваженнями та спектром компенетцій.


 

 5-7день.Польща,         

 м.   Люблін

Блок 4: Європейська політика: ознайомлення з діяльністю місцевої ради м. Любліна, одноденне стажування в секретаріаті ради, налагодження особистих контактів в ВНЗ Любліна та встановлення партнерських стосунків з провідними громадськими організаціями та фондами.


 

            Учасники Школи: До участі в Школі запрошуються молоді активні люди віком від 20 до 30 років, які пройдуть конкурсний відбір в Інституті Політичної Освіти.

 

            Умови участі в Школі:

– заповнена та надіслана до 25.06.2011р. анкета учасника та мотиваційний лист;

            – наявний закордонний паспорт;

            – оплата членського внеску участі в Школі у розмірі 500,00 Євро.


           

Організаційні питання.

До вартості включено:

 – участь у всіх тренінгах, робочих зустрічах та стажуванні;

  роздаткові  матеріали;

– проживанням в 2-3-хмісних комфортабельних номерах та харчуванням під час тривалості всієї

  Школи;

– переїзд за маршрутом: Київ-Львів-Люблін-Львів (потяг / автобус);

 – візовий збір та оформлення страхування.

 

До вартості не включені:

          вартість проїзду учасника до м. Києва та від м. Львова;

          оплата екскурсій, які не заплановані по програмі;

          особисті витрати учасників.


 

Додаткову інформацію можнаотримати за телефонами:

(044) 278-55-16,  278-55-43
ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image