2010 рік

«ВИБОРЧА КАМПАНІЯ – 2010: робота ДВК, організацій спостереження та захист від фальсифікацій»

29.09.2010

Інститут Політичної Освіти завершив серію семінарів з підготовки кандидатів в депутати місцевої ради, посади міських голів на чергових місцевих виборів31 жовтня та оголошує про продовження реалізації програми «Ефективна виборча кампанія – 2010».

            Зокрема, з 16 жовтня Інститут Політичної Освіти розпочинає реалізацію програми з підготовки керівників штабів, відповідальних спеціалістів та членів дільничних виборчих комісій, офіційних спостерігачів щодо запобігання фальсифікацій та порушень виборчого законодавства.

Перший семінар – 16 жовтня 2010 р. (м. Київ).

 

Головна тематика навчання семінару:

– організація роботи членів дільничних виборчих комісій;

– підготовка офіційних спостерігачів

– організація та проведення Дня виборів;

– захист результатів голосування та запобігання фальсифікаціям напередодні.

 

 Цільова група:

– керівники виборчих штабів на місцевому рівні;

– кандидати у міські голови малих міст, які самостійно керують штабом;

– юристи та працівники виборчих штабів відповідальні за набір та підготовку членів ДВК та спостерігачів.

 

Тривалість навчання: 1 день.

            Навчання проводитимуть експерти Інституту Політичної Освіти, які мають досвід успішних виборчих кампаній як за мажоритарною так і за пропорційною виборчою системами. На основі анкет, поданих до участі в навчанні, Інститут Політичної Освіти формує групи чисельністю бл. 20-25 осіб. Кандидатам на участь у навчаннях необхідно надати заповнену анкету, що додається.

             Учасники навчань забезпечуються харчуванням та навчальними матеріалами. Вартість навчання для однієї особи 800,00 (вісімсот) гривень. Анкета на участь в навчаннях (див. додаток) приймається за адресою office@ipo.org.ua або факсом на тел. номер 044 235-97-63 до 12жовтня 2010р. При надсиланні на електронну пошту слід вказати у темі листа – «Navchannya_vybory-2010».

            Інститут Політичної Освіти також проводить тренінги на індивідуальні замовлення окремих кандидатів та виборчих штабів (можливий виїзд у відповідний регіон, збільшення або зменшення тривалості тренінгу). У випадку подібного замовлення вартість та зміни до програми обговорюються в індивідуальному порядку.

            Контактна особа: Тетяна Валькова 067 447 88 27, t_valkova@yahoo.com

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image