2010 рік

Що має знати депутат місцевої ради ?

12.11.2010

Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститут Політичної Освіти організовують прес-конференцію присвячену перевиданню серії книг «Що має знати депутат місцевої ради», яка відбудеться у вівторок, 16 листопада 2010 р. об 11:00 у приміщенні агенції «Укрінформ» (адреса: Киів, вул. Б.Хмельницького 8/16, тимчасовий   вхід   до агентства –  з вулиці Пушкінської,  через ворота).

Протягом останніх років Інститут Політичної Освіти у партнерстві з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні випустили серію з 5-ти книг „Що має знати депутат місцевої ради”. Перші дві з них були присвячені загальним питанням роботи депутатів місцевих рад, інші – бюджетним відносинам, питанням ЖКГ та комунальної власності, земельним відносинам.

 Враховуючи те, що дані посібники користуються великою популярністю серед депутатів, Інститут Політичної Освіти у 2010 році перевидав усю серію, здійснивши деякі корективи, пов’язані зі змінами в законодавстві щодо місцевого самоврядування, зробленими в останні роки.

 Депутати з різних місцевих рад України матимуть можливість скористатися посібником аби покращити свої знання в сфері місцевого самоврядування, що допоможе їм у повсякденній роботі під час виконання депутатських повноважень.

       Учасники прес-конференції: Ніко Ланге – директор Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні; Андрій Странніков – директор Інституту Політичної Освіти; Олександр Солонтай – експерт Інституту Політичної Освіти; Любомир Грицак – керівник проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» Інституту Політичної Освіти.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image