2010 рік

Як налагодити транскордонну співпрацю ?

18.11.2010

Інститут Політичної Освіти оголошує набір учасників в Школу транскордонного співробітництва «Відкриваємо можливості розвитку громади». Це перша школа Інституту завданням якої є підвищення знань активних членів громади щодо транскордонної співпраці та відкриття нових можливостей для розвитку прикордонних території України.

Під час школи будуть надаватися знання та навички активним лідерам, переважно прикордонних територій з ЄС, щодо найсучасніших знань та навиків, які допоможуть їм у реалізації конкретних ініціатив та проектів. Основні навички, яких набудуть учасники школи – ознайомлення з кращою практикою транскордонної співпраці України та країн ЄС, підготовка проектних документів, володіння спеціалізованими інформаційними ресурсами. Школа відбудеться 9-12 грудня в м. Ужгород.

            До участі в школі запрошуються представники прикордонних територій України, а саме органів місцевої влади, які відповідають за міжнародну співпрацю, депутати місцевих рад, представники місцевих партійних організацій, представники інших організацій громадянського суспільства, менеджери діючих міжнародних проектів Чернівецької, Одеської, Рівненської, Вінницької, Закарпатської, Волинської, Львівської та Івано-Франківської областей.

Школа буде проведена Інститутом Політичної Освіти спільно з головними партнерами, якими є Фонд Едуардо Фрея, Посольство Республіки Польща в Україні, Фонд Конрада Аденауера та Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції. Учасники школи відбираються на конкурсній основі.

Критерії до учасників:

·        належати до однієї з вищезазначених областей;

·       заповнена анкета (додається);

·        подане резюме (коротка біографія та досвід громадсько-політичної діяльності);

·        есе на тему ««Моя громада у транскордонній співпраці» (має нараховувати біля 600 слів);

·        рекомендація від організації, яка делегує учасника (орган місцевого самоврядування, громадська організація, місцева партійна організація тощо).

*Увага! До участі в конкурсі з відбору учасників допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати факсом (044) 235-97-63 або електронною поштою на адресу office@ipo.org.uaз позначкою TRANSKORDONNE.
Остання дата надсилання документів: 29.11.2010р.
Організаційні питання:

Витрати учасників, включаючи проїзд, проживання, харчування, вартість лекцій та матеріалів беруть на себе організатори.

            Додаткову інформацію можна отримати звернувшись за телефонами:

(044) 278-55-43 (офіс); 

(097) 281-83-01 (Віта Сидоренко);

 (050) 372-5-100 (Олександр Солонтай).

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image