2009 рік

Ознайомчий візит делігації з Молдови

26.10.2009

З 25 по 28 жовтня 2009 року проходить візит представників Республіки Молдова в Україну в рамках реалізації проекту «Кращі практики розвитку місцевого самоврядування в Україні. Перспективи їх застосування у Молдові». Проект реалізовується Інститутом Політичної Освіти (Україна) та Бізнес Консалтинг Інститутом (Республіка Молдова) за сприяння програми «Схід-Схід» Міжнародного Фонду «Відродження».

Метою проекту є обмін досвідом та кращими практиками розвитку місцевого самоврядування між представниками місцевих органів влади та неурядовими громадськими організаціями українських та молдовських міст, з перспективою їх подальшого впровадження в Молдові, шляхом проведення міжнародних зустрічей у форматі ознайомчих візитів молдовської сторони до української.

Делегація з Республіки Молдови складається з двадцяти осіб серед яких переважна більшість мери та віце-мери невеликих міст республіки, а також депутати місцевих рад, представники органів місцевого самоврядування, керівники та менеджери проектів громадських організацій, які співпрацюють з органами місцевого самоврядування.

Оскільки більшість молдовських міст є невеликими, Інститут Політичної Освіти спільно з партнерами розробив програму ознайомчо-навчального візиту до малих та середніх міст Західної України, провідний досвід яких в різноманітних галузях буде легко адаптувати та впровадити в Молдові програма візиту 

Переконані, що набутий молдовською стороною під час реалізації проекту досвід, буде адаптований до сучасних реалій місцевого самоврядування країни, що дозволить вже найближчим часом вирішувати проблеми, які накопичилися у територіальних громадах Республіки Молдова. Крім того учасники візиту з обох країн отримають чимало контактів, що допоможе їм започаткувати транскордонне співробітництво між українськими та молдовськими органами місцвого самоврядування, громадськими організаціями, а також країнами Європи.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image