2008 рік

Школа “Працюймо краще!”

28.05.2009

Працюймо краще!

З 31 січня по 3 лютого Інститут Політичної Освіти та Фонд Конрада Аденауера проводять у Києві Школу для депутатів місцевих рад «Працюймо краще! – 2008». На цю школу з усіх регіонів України зберуться одні з кращих випускників програм навчання депутатів місцевих рад, що були реалізовані Інститутом Політичної Освіти у 2006-7 роках.

Планується, що перед учасниками виступлять Директор Інституту Політичної Освіти Андрій СТРАННІКОВ та Керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко ЛАНГЕ, які відкриють навчальну програму. Вона підготовлена для місцевих обранців з розрахунку на те, що депутати вже мають і значний досвід депутатської роботи і вже на практиці апробували багато з того, що навчилися раніше на навчальних семінарах.

На школі учасники зможуть обговорити питання реалізації місцевою владою державних програм, розвитку місцевого самоврядування у контексті політичної реформи, європейськими стандартами врядування, питання лідерства та забезпечення охорони здоров’я громадян місцевою владою. Крім того, пройдуть практичні навчання з аналізу політики, лідерства, дебатів, публічного виступу тощо.

З учасниками школи працюватимуть досвічені тренери та експерти – Олександр СОЛОНТАЙ (Інститут Політичної Освіти), Борис БЕСПАЛИЙ (народний депутат України III-V скликання), Вадим ПРОШКО (старший радник з питань місцевого самоврядування Фундації «Україна — США»), Роман КОБЕЦЬ (аналітичний директор ГО „Ідеальна країна”), Олег ПЕТРЕНКО (виконавчий директор Школи охорони здоров’я Національного Університету «Києво-Могилянська Академія»), ЛЮБОМИР ГРИЦАК (Інститут Політичного Освіти), Ігор СУЩЕНКО (експерт тренінгового центру «Спікер»).

Також, 31 січня депутати відвідають КЛУБ ФОНДУ КОНРАДА АДЕНАУЕРА в рамках якого відбудеться засідання клубу на тему „Програма дій уряду: основні напрямки і можливості реалізації” (учасники – народні депутати України Владислав ЛУК’ЯНОВ, Володимир ПОЛОХАЛО), а 1 лютого ознайомляться з роботою міської ради м.Бровари та поспілкуються з керівництвом ради та депутатським корпусом.

З питань участі ЗМІ звертайтеся:

8-097-284-61-83 (Оксана Однорал)

8-067-447-88-27 (Тетяна Валькова)

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image