2008 рік

сесія Української школи політичних студій

28.05.2009

Українська школа політичних студій – це спільна Програма Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, орієнтована на формування, освіту та взаємодію нової генерації політиків, державних службовців, лідерів громадянського суспільства, науковців, представників бізнесу, журналістів та юристів, яким під силу сформулювати та реалізувати українську європейську ідею.

Завдання УШПС: створення єдиного комунікаційного простору для людей, які орієнтовані на успіх, базові гуманістичні цінності та демократичні принципи; застосування інноваційних освітніх підходів, які формують багатовимірне розуміння процесів, що мають місце в Україні та світі, а також створюють можливості для обміну досвідом між лідерами з різних сфер суспільного життя; всебічна підтримка та ціннісне орієнтування учасників мережі.

Сорок учасників цьогорічної програми було відібрано в межах всеукраїнського конкурсу з-поміж 600 кандидатів з усієї України. Вони візьмуть участь у трьох сесіях УШПС в Україні та одній – у м. Страсбург, Франція.

Перша сесія Української школи політичних студій відбудеться 10 – 13 квітня 2008 року у м. Київ. Від Інституту Політичної Освіти учасником школи є Тетяна Валькова.

Детальнішу інформацію про Українську школу політичних студій розміщено за адресою: www.usps.org.ua.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image