2008 рік

конкурс на участь у проекті «Подолання стереотипів минулого як засіб національного єднання»

28.05.2009

Інститут Політичної Освіти оголошує конкурс на участь у проекті «Подолання стереотипів минулого як засіб національного єднання»

Аналіз подій минулої виборчої кампанії свідчить, що окремими політичними силами напередодні виборів та й зрештою, після їх закінчення, використовується різниця історичних шляхів, відмінності у культурі та традиціях, просто географічна віддаленість східних та західних регіонів України у своїх вузько-партійних цілях – для залучення електорату на той чи інший бік.

Дана ситуація створює проблему розколу нації, закладає фундамент непорозуміння в українському суспільстві, створює сприятливі умови для зародження сепаратизму, що в кінцевому результаті може загрожувати цілісності та суверенітету України.

Впевнені, що різноманітність культур регіонів України – наше багатство, а єдність українського народу – головна державна цінність, тому виступаємо категорично проти всяких спроб розділити Схід та Захід країни!

Усвідомлюючи цю небезпеку Інститут Політичної Освіти у партнерстві з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні вже другий рік поспіль реалізовує проекти, метою яких є гармонізація відносин між населенням з різних областей України, шляхом формування змішаних груп учасників проекту та проведення для них спільних навчань та тренінгів.

В минулому році участь у проекті взяли представники Донецької та Львівської областей. У 2008 році проект реалізовуватиметься в Луганщині та Буковині.

Теми, які плануються до обговорення є надзвичайно актуальними на сьогоднішній день в суспільстві, вимагають глибокого вивчення та розуміння. Участь у заходах візьмуть фахівці та експерти з питань, які часто розколюють Україну. Пошук правди, істини та компромісу – основне завдання запланованих заходів.

Час і місце проведення заходів:

м. Луганськ 12-14 вересня 2008 року.

м. Чернівці 19-21 вересня 2008 року.

Цільова група: представники органів місцевого самоврядування Луганської та Чернівецької областей (депутати місцевих рад, мери міст, працівники виконавчих органів влади) та активісти третього сектору (неурядових організацій).

Кількість учасників:

м. Луганськ (12-14 вересня 2008 року) – група 35 чол. (12 чол. – представники Буковини, 23 чол. – Луганщина).

м. Чернівці (19-21 вересня 2008 року) – група 35 чол. (12 чол. – представники Луганщини, 23 чол. – Чернівецька область).

Умови участі:

– вік – від 25 років;

– належність до цільової групи (див. вище);

– можливість брати участь у двох заходах.

Документи, що повинен надати кандидат на навчання:*

1. Заповнена анкета кандидата на участь в семінарах;

2. Резюме (коротка біографія та досвід громадсько-політичної діяльності);

3. Есе на тему „Що заважає об’єднати Україну?” Має нараховувати біля 600 слів.

4. Рекомендація від організації, яка делегує учасника (осередок партії, місцева рада, громадська організація тощо).

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати факсом 8 (044) 278-55-43, 278-55-16, або електронною поштою ipo_deputaty@yahoo.comОстання дата надсилання документів: 20.08.2008р. Організаційні питання

Витрати учасників, включаючи проїзд, проживання, харчування, вартість лекцій та матеріалів беруть на себе організатори.

Додаткову інформацію та анкети учасників ви можете тут, або звернувшись за телефонами: 8 (044) 278-55-43, 278-55-16

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image