2008 рік

ПУБЛІЧНА ДИПЛОМАТІЯ ТА ЛОБІЮВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ (СЕМІНАР)

28.05.2009

Інститут Політичної Освіти запрошує організації громадянського суспільства до участі у навчальному семінарі із розвинення навичок публічної дипломатії та лобіювання громадських інтересів для регіональних і місцевих організацій громадянського суспільства.

Даний семінар відбуватиметься в рамках реалізації проекту „Публічна дипломатія та лобіювання громадських інтересів на місцевому рівні” (за підтримки програми «Матра КАП» Посольства Королівства Нідерланди в Україні) та є першим заходом в рамках цієї програми. Відібрані на конкурсній основі учасники під час семінару матимуть можливість розвинути практичні навички публічної дипломатії та лобіювання громадських інтересів, отримати необхідні знання щодо системи органів місцевої влади та механізмів їх функціонування, процедур вироблення та прийняття рішень, місця та ролі окремих посадових осіб та депутатського корпусу, можливостей та основних проблем залучення громадськості до прийняття рішень на місцевому рівні.

Основна тематика семінару:

– система органів місцевої влади, розподіл та делегування повноважень;

можливості впливу громадськості на депутата, імперативний мандат;

– інструментарій роботи депутатів: зміст, форми і механізми запитів та звернень;

– проблеми залучення громадськості до прийняття рішень владою на місцях;

– місцеві громади України у бюджетному вимірі, субвенції і дотації;

– робота депутатських комісій та фракцій;

– інформаційна політика органів місцевої влади, проблеми доступу до інформації на місцевому рівні.

Участь в семінарі

До участі запрошуються представники громадських організацій, які здійснюють, або наміть намір у найближчий час здійснити проекти, які передбачають взаємодію, співпрацю, або іншу громадську форму контактів з органами місцевої державної влади та місцевого самоврядування та направлені на прийняття відповідних рішень, зміну правил чи процедур на місцевому рівні.

Вимоги до учасників:

1. анкета учасника;

2. резюме учасника (CV, біографічні відомості);

3. мотиваційний твір-есе на тему „Мотиви співпраці моєї громадської організації з органами влади” (600 слів.);

4. рекомендаційний лист від громадської організації яка делегує учасника.

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Остання дата надсилання документів: 24.11.2008р. Документи можна надсилати факсом 8 (044) 278-55-43, 278-55-16, або електронною поштою ipo_deputaty@yahoo.com

Додаткову інформацію та анкети учасників ви можете знайти на сайті Інституту Політичної Освіти – http://www.ipo.org.ua/, або звернувшись за телефонами: 8 (044) 278-55-43, 278-55-16, 8 (097) 284-61-83 (Оксана Однорал), 8 (067) 402-80-31 (Любомир Грицак).

Організаційні питання:

Витрати учасників, включаючи проїзд (за вартістю плацкартних квитків), проживання, харчування, вартість лекцій та матеріалів беруть на себе організатори.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image