2008 рік

Під час круглого столу обговорювалися напрямки реформування житлово-комунальної галузі, були представлені програми Львівської міської ради та обласної державної адміністрації

31.05.2009

Сьогодні, 13 жовтня 2008 року, у приміщенні Залу засідань виконавчого комітету Львівської міської ради, відбувся круглий стіл з підтримки прийняття закону про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ): „ОСББ – ВИРІШАЛЬНИЙ КРОК В РЕФОРМУВАННІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОЇ СФЕРИ”. Круглий стіл організовано Інститутом Політичної Освіти, Громадянською мережею «Опора» та Всеукраїнською громадською організацією «Спілка власників житла України», Фондом «Право і Демократія», за сприяння Львівської міської ради та Національно-Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (США).

Житлово-комунальна галузь України перебуває у критичному стані, її практично не торкнулася ринкові реформи. Третина багатоквартирних будинків потребує капітального ремонту. Житлово-комунальне господарство щорічно споживає до 40% усіх енергоресурсів країни.

Учасниками заходу були представники органів влади та місцевого самоврядування, депутатського корпусу; керівники діючих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп по їх створенню; активісти неурядових організацій, ЗМІ.

Під час круглого столу обговорювалися напрямки реформування житлово-комунальної галузі, були представлені програми Львівської міської ради та обласної державної адміністрації, спрямовані на створення та підтримку діяльності ОСББ, обговорювалися досвід та проблеми при створенні та діяльності ОСББ у інших містах України.

Усвідомлюючи необхідність реформи житлово-комунальної галузі, представники громадськості, об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та незалежні експерти вирішили об’єднати свої зусилля для формуванні та стимулювання ефективного власника житла в Україні.

Ініціаторами неформальної коаліції виступили Громадянська мережа ОПОРА, Інститут Політичної Освіти та «Спілка власників житла України».

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image