2008 рік

Навчання депутатів Центральної, Східної та Південної України завершено

31.05.2009

нститут Політичної Освіти спільно з партнерами завершив трьохрічну всеукраїнську програму навчання депутатів місцевих рад, що були обрані вперше у 2006-ому році.

9 листопада, у Криму (смт.Сімеїз) скінчилися завершальні навчання для депутатських груп, що сформовані з депутатів місцевих рад Центральної та Південної України. Напередодні, у жовтні навчання завершили представники Східної України. Як і передбачено програмою, останні дні депутати вивчали питання земельної сфери, житлово-комунального господарства, форм залучення громадськості до прийняття рішень місцевим самоврядуванням тощо.

Програма навчання депутатів місцевих рад України «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» вперше реалізовується для представників усіх міських та районних рад України. Кожний депутат, який був відібраний на конкурсних засадах, проходить 3 цикли навчання по 3 дні з виконанням домашні завдань між семінарами. Всього у рамках програми пройшло навчання у 2006 році – 5 груп, 2007 – 6 груп, а 2008 – 4 групи по 25-35 депутатів, які представляли усі регіони України.

Як повідомляє координатор програми Любомир Грицак, Інститут Політичної Освіти буде продовжувати проводити навчання депутатів місцевих рад України, але вже у іншому форматі. Зокрема, вже з цього року Інститутом запроваджені спеціалізовані програми «Від загального до конкретного», а на початку 2009-го року кращі випускники депутатських навчань будуть запрошені на всеукраїнський збір-навчальну школу. Крім того, Інститут підготував електронні та друковані посібники «Що має знати депутат місцевої ради» ч.1-4 де викладені найрізноманітніші аспекти депутатської роботи.

В кінці листопада відбудеться завершення навчання Західної групи. Цей захід стане останнім для депутатів у цьому році, і завершить програму «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» для депутатів місцевих рад V скликання загалом.

Докладніше про завершення програми читайте в інтерв’ю Директора Інституту Андрія Страннікова «Міжнародними та громадськими зусиллями ми закінчуємо програму державного значення» на сторінці Інституту:

http://www.ipo.org.ua/index.php?PublicationID=21&Language=ukr&Module=full_news&ParentID=234&visibletype=1

Контакти Інституту Політичної Освіти (ІПО):

м. Київ, вул. Хрещатик, 44А

тел. (044) 278-55-16, 278-55-43

E-mail:t_valkova@yahoo.com

Оксана Однорал, тел.: +38-097-284-61-83

www.ipo.org.ua

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image