2008 рік

Місцеві органи влади, які перевищили свої повноваження, відповідатимуть перед законом

31.05.2009

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вивчає питання щодо виконання провайдерами програмної послуги її рішення за № 1738 від 1 жовтня 2008 року про вилучення неадаптованих до вітчизняного законодавства зарубіжних програм і передач з кабельних мереж України.

Надаючи роз’яснення представникам ЗМІ, які були присутні на брифінгу Національної ради 5 жовтня ц. р., перший заступник голови Національної ради Ігор Курус сказав, що, звісно, ніхто не буде за невиконання цього рішення саджати провайдерів до в’язниць, як це практикується в деяких сусідніх державах. Проте Національна рада має достатній арсенал санкцій, встановлених законодавством, аби покарати порушників.

Крім того, Національна рада не залишить без уваги неправомірні рішення органів місцевої влади, які, перевищивши свої повноваження, зобов’язували або закликали місцевих провайдерів програмної послуги не виконувати рішення регуляторного органу у сфері телерадіомовлення.

У засобах масової інформації поширювалася інформація, що такі ухвали були прийняті місцевими органами влади Запоріжжя, Харкова, Одеси, Мелітополя, Донецька, Луганська, Миколаєва, Севастополя, Южноукраїнська та Феодосії.

Національна рада України звернеться до Генеральної прокуратури України з приводу перевищення повноважень органів місцевої влади та втручання у сферу компетенції конституційного органу у сфері телерадіомовлення, яким є Національна рада.

Прес-служба Національної ради

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image