2009 рік

Громадська кампанія Новий Громадянин

30.11.2009

У Києві, в Галереї Лавра, стартувала Громадська кампанія Новий Громадянин. Це позапартійна, політично незаангажована, громадська ініціатива, мета якої – посилити вплив громадян на суспільні й політичні процеси в Україні.


Ініціаторами є більше 20 НЕЗАЛЕЖНИХ громадських організацій. Серед них: Інтерньюз-Україна, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Фонд демократичних ініціатив, Український незалежний центр політичних досліджень, Інститут масової інформації, ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив», Європейська Асоціація Українців, Комітет виборців України, Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «Мама-86», Видавництво «Атлант-ЮЕмСі», Громадянська кампанія «МВАРТА: молодь за вами спостерігає!», Дебатна Академія, Громадська організація магістрів державного управління «Еліта держави», ВГО «Українська стратегія», Громадський діяч, Фундація Суспільність, Громадська організація «Центр UA», «Буквоїд», Незалежна медіа-профспілка України, Інститут Політичної Освіти, Кримська асоціація вільних журналістів, Центр громадської експертизи, Інститут медіа права, «Мої! вибори», Східноукраїнський центр громадських ініціатив "Тотальна акція на підтримку прав людини та демократії" та інші

Громадська кампанія розпочинається 25 листопада й триватиме до квітня. Виборча кампанія та вибори будуть в центрі уваги громадської ініціативи. По завершенню учасники вирішуватимуть про її подальший розвиток.

Кампанія буде відбуватися шляхом координації діяльності громадських ініціатив, завдяки інформаційної підтримці одне одного, моніторингу виборчої кампанії та виборів, посиленого інформування суспільства та мас-медіа.


Кампанія ставить за завдання виробити нові механізми громадського впливу, контролю, тиску на політику. Це підвищить рівень відповідальності громадян та політиків за державні процеси в Україні.

Громадська кампанія на підтримує жодного кандидата в Президенти. А також не направлена проти жодного кандидата в Президенти. Також ініціатива не братиме участь у майбутніх місцевих чи парламентських виборах.

Громадська кампанія реалізовується завдяки об’єднанню зусиль та ресурсів її учасників. Висвітлення будь-якої інформації у будь-якому ЗМІ відбувається на безкоштовній основі.


Кампанія буде активно використовувати Інтернет та соціальні медіа у своїй діяльності. Сайт кампанії — http://newcitizen.org.ua/. Тут можна подивитися про нас ролик.

Офіційні сторінки на соціальних мережах:

l http://twitter.com/newcitizenua

lhttp://www.facebook.com/pages/New-Citizen-Public-Campaign-Gromadska-kampanya-Novij-Gromadyanin/319229935183

l http://www.youtube.com/user/newcitizenua

l http://newcitizenua.livejournal.com/profile

l http://vkontakte.ru/club13296465

Окремий прес-реліз для соціальних медіа, можна переглянути на сторінці http://newcitizen.org.ua/sm-press-release.

Ініціатива Новий Громадянин відкрита до співпраці та пропонує приєднуватися незалежним громадським організаціям та активним громадянам.


Не політики змінять Україну, а відповідальні нові громадяни. Твори Україну!

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image