2009 рік

В рамках Антикорупційної хвилі «Чиста освіта» відбувся семінар для молодорухівських представників моніторингових груп

30.11.2009

З 25 по 31 серпня відбувся тижневий семінар для кращих представників моніторингових груп проекту "Чиста освіта" з практично всіх областей України. Участь у заході взяли понад 75 представників з усіх регіонів України.

На даному семінарі молодь мала можливість окреслити основні проблеми системи вищої освіти України, підвести підсумок етапів зовнішнього незалежного оцінювання, поділитися досвідом антикорупційних компаній, які були реалізовані на місцях.

Основними доповідачами та модераторами на семінарі були обласні координатори проекту "Чиста освіта" а також експерти партнерських організацій.

Перший день семінару був присвячений висвітленню цілей і завдань проекту «Чиста освіта», підсумками першого етапу його реалізації.

На наступний день учасники семінару мали можливість ознайомитися з нинішніми нововведеннями в системі зовнішнього незалежного оцінювання. Протягом дня представники моніторингових груп поділилися з результатами та висновками громадського спостереження за результатами ЗНО. Зокрема були обговорені питання співпраці влади і громадськості в плані сприяння даному процесу.

Третій день семінару був присвячений виконанню групами практичних завдань, які моделювали різні можливі моменти корупційних дій у вищих навчальних закладах під час вступу, а також пошуку шляхів неможливим їх у наступних роках.

На четвертий день учасники семінару працювали над особливостями освітлення в засобах масової інформації громадських кампаній, спрямованих на боротьбу з корупцією у вищих навчальних закладах.

Протягом виконання практичних завдань учасники оволоділи новітніми методиками розповсюдження інформації, через використання таких форм розповсюдження інформації як прес-реліз, прес-анонс, прес-конференція, інтерв’ю і т.д.

Наступного дня представники моніторингових груп, шляхом мозкового штурму, виробляли ідеї антикорупційних дій у системі вищої освіти України. Кожна група мала можливість оформити і презентувати власну проектну пропозицію. Учасники були ознайомлені з переліком фондів, які надають підтримку громадським кампанія, спрямованим на боротьбу з корупцією.

Шостий день представники моніторингових груп представили виконану роботу в рамках проекту «Чиста освіта» в своєму регіоні.

Останній день семінару був присвячений його підсумках і описом перспектив подальшої роботи в даному напрямку. Підводячи підсумки, учасники підкреслювали важливість цих заходів, особливо в той час, коли держава робить перші кроки у протидії корупції в системі вищої освіти України. Молодь висловила готовність сприяти державі в даному напрямку. Разом з тим і адекватно реагувати на протидію державної політики по боротьбі з корупцією. Під час даного семінару було зібрано багато ідей антикорупційних заходів у вищих навчальних закладах України та цікавих пропозицій щодо інформаційного наповнення антикорупційної продукції.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image