2012 рік

ЗУСТРІЧ З ПОСЛОМ ЛИТВИ ПЯТРАСОМ ВАЙТЄКУНАСОМ

23.10.2012


Під час зустрічі пану Послу  було презентовано результати реалізації протягом першого року започаткованого навесні амбітного проекту Інституту – «Майстерня європейської політики». Відбувся плідний обмін думками щодо трьох етапів його реалізації, зокрема в контексті виконання учасниками майстерні політичних проектів у різних регіонах України.

Водночас, відбувся обмін думками щодо перспективних напрямків співробітництва між Інститутом Політичної Освіти та Посольством Литви, в тому числі в контексті проведення згаданого проекту у 2013 році. Андрій Странніков поінформував пана Вайтєкунаса про передумови підготовки цього проекту та плани щодо його реалізації на наступні роки.


Наприкінці зустрічі також відбувся ґрунтовний обмін думками щодо ходу передвиборчої кампанії, стану демократії, бізнес клімату та ролі громадянського суспільства в формуванні державної політики України, зокрема в контексті здійснення внутрішніх реформ, необхідних для входження в європейський простір.


Сторони погодилися з необхідністю якомога швидшого підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка має стати інструментом для поступового впровадження європейських норм та стандартів в Україні, а також сприяти усуненню тих занепокоєнь, які останнім часом висловлюються лідерами ЄС щодо України.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image