2013 рік

ПОЛІТОЛОГ: “РЕГІОНАЛИ” ХОЧУТЬ ЗАЛЯКАТИ ОПОЗИЦІЮ І ПРИЙНЯТИ “ПОТРІБНІ” ЗАКОНИ

5.04.2013


Політолог Олександр Солонтай вважає, що Партія регіонів, влаштувавши альтернативне засідання на Банковій, дотримувалася трьох цілей.


Про це він заявив під час телемарафону на телеканалі ТВі.


"Регіонали" хотіли вирішити три речі. Налякати опозицію. Мовляв, не так часто блокуйте трибуну, бо ми й так знайдемо, де збиратися. Це змусить опозицію бути більш поблажливою в переговорах. Друге: це допоможе прийняти потрібні владі законопроекти і перетворити їх на закони – фінанси, бюджетний кодекс, тендери і так далі. Третя річ, яка їм потрібна, – взяти тайм-аут. Відкласти ситуацію, пов’язану з блокуванням. Але "регіонали" не готові доводити її до крайнощів і допускати розпуск парламенту", – вважає Солонтай.


Експерт додав, що Партія регіонів справді порушила закон.


"Рибак абсолютно не правий, коли каже, що, згідно з регламентом, вони мають право проводити засідання десь у іншому місці. Для того, щоб проводити засідання в іншому місці, спочатку треба зібратися у Верховній Раді, проголосувати за те, що наступне пленарне засідання відбудеться втому іншому місці. А вийшло так: зібралися з порушеннями в "порушеному" місці і там легалізували це зібрання. Так не робиться", – вважає експерт.


Нагадаємо: сьогодні депутати від парламентської більшості під керівництвом спікера Володимира Рибака зібрали альтернативне засідання парламенту на вулиці Банковій.


За інформацією опозиції, на цьому зібранні перебувало всього 180 народних депутатів, а це означає, що засідання є нелегітимним.


Близько 15:00 Володимир Рибак закрив засідання.

Джерело: http://tvi.ua/

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image