2013 рік

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ. КРОК ДО ЕФЕКТИВНОСТІ. ВІД ЗАГАЛЬНОГО ДО КОНКРЕТНОГО

15.04.2013


З 4 по 7 квітня у Львові відбулися два семінари для депутатів місцевих рад в рамках програми Інституту Політичної Освіти «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності. Від загального до конкретного». 


Один з семінарів був присвячений актуальним питанням житлово-комунального господарства, інший – гуманітарній сфері.


Ключовими експертами на семінарі з питань ЖКГ були Олександр Круківський (ІПО) та Владислав Стемковський (заступник міського голови м. Тернопіль).


В «гуманітарному» – програма була насичена доповідачами з різних напрямків. Зокрема, Уляна Мандрусяк (Начальник відділу культури та туризму Коломийської міської ради) охопила питання культури, про  місцеві ради та політику пам’яті поспілкувався з учасниками Святослав Шеремета (відповідальний секретар державної міжвідомчої комісії увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій (2008-2010 рр.), про місцеве самоврядування та охорону здоров’я розповіла Ірина Микитчак (заступник директора департаменту Львівської ОДА).


Крім зазначених вище тем також були охопленні питання молодіжної політики (Олександр Круківський (експерт Інституту Політичної Освіти), оптимізації закладів соціального спрямування – Сергій Оленич (заступник міського голови Борислава, канд. філософських наук), забезпечення функціонування дошкільних та шкільних навчальних закладівЮрій Гаврилюк (Херсонська академія неперервної освіти), соціального захисту населення – Іван Лопушинський (доктор наук з державного управління).

 

Попри ключові питання пов’язані з житлово-комунальною та гуманітарною сферами, учасники семінарів мали нагоду спільно з експертами ІПО Андрієм Странніковим, Тетяною Вальковою, Олександром Солонтаєм та Любомиром Грицаком ознайомитися з останніми змінами в нормативно-правовій базі місцевого самоврядування, основами психології чиновників, особливостями політичного лідерства тощо. 


Status deputata 24122012 from Serhiy Bogdanenko

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image