2013 рік

ЧЕРЕЗ ЗАЛУЧЕННЯ ЖІНОК У ПОЛІТИКУ ДО РОЗШИРЕННЯ ЇХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ В СОЦІАЛЬНІЙ ТА ЕКОНОМІЧНІЙ СФЕРАХ

20.05.2013

16-17 травня 2013 року  Інститут Політичної Освіти у партнерстві з Посольством Фінляндії в Україні провели освітній захід для жінок-активісток місцевих громад,  головною  метою якого є посилення та мотивація жінок до активності в політичних процесах на місцевому рівні. 


В ході навчань учасниці отримали необхідні знання та практичні навички стосовно організації роботи органів місцевого самоврядування, можливостей жінок безпосередньо впливати на розвиток політичних процесів на місцевому рівні.


Програма заходу включала в себе теми як гендерного спрямування так і особливостей діяльності органів місцевого самоврядування.


Зокрема, про жіночий аспект прийняття політичних рішень розповіла учасницям семінару Тетяна Траверсе (Кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної психології факультету психології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка). Експерт багато уваги зосередила на психологічних особливостях жінки-політика.

 

IMG_4124.JPG

Керівник проекту Інституту Політичної Освіти Любомир Грицак ознайомив учасниць з можливостями місцевих рад в питаннях залучення програм міжнародної технічної допомоги.


Під час практичного завдання учасниці писали проекти та представляли свої  напрацювання, після чого їх було проаналізовано та оцінено.  

IMG_4131.JPG

Експерт Інституту Політичної Освіти Сергій Богданенко  ознайомив учасниць з новітніми методами спілкування з громадськістю. Багато уваги протягом практичного завдання було приділено використання  Інтернет-ресурсів , оскільки саме вони сьогодні  дають можливість представляти свою організацію і висвітлювати діяльність під час реалізації проектів безкоштовно.

IMG_4141.JPG

Експерт Інституту Політичної Освіти Олександр Солонтай,   висвітлював тему присвячену організації роботи органів місцевого самоврядування та статусу місцевих рад, можливостей громадськості впливати на діяльність роботи органів місцевого самоврядування.

DSCF0984.JPG

Директор Інституту Політичної Освіти Андрій Странніков ознайомив учасниць семінару з основами публічного виступу, багато уваги надавши жіночому аспекту. Велику увагу було надано практичному завданню, протягом якого, кожна  учасниця мала змогу виступити перед відеокамерою. Кожен  виступ був детально проаналізований, визначені позитивні моменти та опрацьовані недоліки.


По завершенні семінару керівник проекту Любомир Грицак вручив учасницям сертифікати.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image