2013 рік

РЕФОРМУВАННЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА В КОНТЕКСТІ ПЕРЕГОВОРІВ УКРАЇНИ ТА ЄС

11.07.2013

Національний інститут стратегічних досліджень у партнерстві з Дослідницьким центром Словацької асоціації зовнішньої політики (м. Братислава), Українським незалежним центром політичних досліджень та за підтримки Slovak Aid здійснює проект «Національний Конвент України щодо ЄС», що став ефективним інструментом постійних тематично структурованих дебатів представників органів влади, політиків, експертів та широкої громадськості щодо шляхів реалізації євроінтеграційної стратегії України. Проект патронується Адміністрацією Президента України, Міністерством закордонних справ України та Міністерством економічного розвитку та торгівлі України.


10 липня відбулося четверте засідання Робочої групи «Україна – ЄС на шляху до політичної асоціації». Тема засідання: РЕФОРМУВАННЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА В КОНТЕКСТІ УГОДИ ПРО ПОЛІТИЧНУ АСОЦІАЦІЮ ТА ЗВТ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЄС. Інститут Політичної Освіти на засіданні представив експерт Інституту, керівник програми практичної політики Олександр Солонтай.


Зокрема, під час засідання обговорювалися такі питання:


  • Стан та перспективи реформування виборчого законодавства у контексті виконання Україною критеріїв ЄС для підписання Угоди про асоціацію.

  • Законодавча база для проведення повторних виборів у м. Києві та п’яти «проблемних» округах.

  • Уніфікація та гармонізація виборчого законодавства як центральне завдання його реформування.

За результатами обговорення ухвалено Рекомендації учасників Робочої групи. Рекомендації щодо пріоритетних політико-економічних заходів мають сприяти ефективному діалогу та взаємодії між Україною та ЄС щодо наближення, а згодом і входження нашої держави у спільний політико-безпековий, економічний та гуманітарний простір Європейського Союзу.

 

Додаток –рекомендації робочої групи.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image