2010 рік

УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ДЛЯ ЛІДЕРІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

19.02.2011

    Даний проект Інституту Політичної Освіти у партнерстві з МБФ "Відродження" був направлений на підвищення спроможності лідерів громадянського суспільства України використовувати можливості європейської інтеграції для просування реформ, впровадження європейських стандартів та практик. 

            Цільова аудиторія – група з 30 чол. – лідерів різних сегментів громадянського суспільства України (представників правозахисних, екологічних, молодіжних, організацій, організацій споживачів, профспілок, професійних об’єднань, бізнес-асоціацій тощо), відібраних на конкурсній основі Інститутом Політичної Освіти спільно з партнерськими організаціями. Організації, які брали участь у реалізації проекту:

         Лабораторія законодавчих ініціатив;

         Інститут Політичних Технологій;

         Український незалежний центр політичних досліджень

         ВМГО «Фундація регіональних ініціатив»;

         Координаційне бюро європейської та євроатлантичної інтеграції

Контекстом даного проекту є сприяння європейській інтеграції України, посилення впливу громадянського суспільства на відносини між Україною і ЄС, інтеграція громадянського суспільства України до загальноєвропейського простору, усунення бар’єрів для контактів між людьми між Україною і ЄС, підвищення суспільного запиту на європеїзацію України.

           Протягом останніх років Інститутом Політичної Освіти було організовано близько десяти міжнародних конференцій, в тому числі з питань європейської інтеграції та транскордонної співпраці.

           У 2009-2010рр Інститут Політичної Освіти спільно з Об’єднанням українців у Польщі за підтримки програмі «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща реалізовує проект «Українська майстерня європейської інтеграції».

Інститут Політичної Освіти і надалі продовжує реалізовувати ініціативи у євро інтеграційному напрямку, підтримує контакти та надає консультації учасникам реалізованих проектів.

Проект «Українська школа європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства» був позитивно висвітлений в засобах масової інформації, в тому числі і регіональних:

http://www.platforma.mk.ua/imagesvyp/SchoolEU/index.html

http://www.open.lg.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=185:2010-10-02-09-17-40&catid=1:latest-news&Itemid=38&lang=uk

http://www.novi.org.ua/news/yevropejska_shkola/

http://www.telekritika.ua/notices/2010-09-14/55854

http://www.irf.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=30825:2010-10-01-08-13-45&catid=28:news-euro&Itemid=32

Очікується, що отримані в рамках школи знання, роздаткові матеріали, налагоджені контакти між її учасниками будуть поширені в регіонах України, які були представлені у Школі, що дозволить в майбутньому ефективніше використовувати можливості європейської інтеграції для просування реформ як самими учасниками так і їх партнерами. Можна вважати що проект мав всеукраїнський характер, оскільки його учасники представляли більшість областей України, за винятком Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської Тернопільської та Херсонської областей

Завдяки реалізації даного проекту Інститут Політичної Освіти налагодив та розвинув партнерські відноси з низкою громадських організацій України, Представництвом Європейської Комісії в Україні, Офісом Ради Європи в Україні, Посольством Республіки Польща в Україні, розширив експертну базу, що сприятиме в подальшому ефективніше реалізовувати проекти в сфері європейської інтеграції.

Програма школи європейської інтеграції


ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image