2008 рік

„ОСББ – ПЕРШИЙ КРОК В РЕФОРМУВАННІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОЇ СФЕРИ”

28.05.2009
    Наша держава невпинно рухається в сторону розвинутих країн Західної Європи, залучаючи передовий досвід та ефективні технології у різних сферах суспільного життя. Основою передумовою таких дій є безумовно покращення умов життя наших громадян. Однією з найважливіших сфер які потребують реформування, це збиткова та неефективна структура житлово-комунального господарства, яка багато років потребує все більших бюджетних затрат, які не відображаються на покращенні умов життя кожного мешканця. Найбільш занедбаним та морально застарілим у сфері житлово-комунального господарства є структура житлово-експлуатаційних контор, робота яких повинна бути направленою на благоустрій та підтримання у відповідному стані помешкань. На сьогоднішній день практика у діючих законодавчих умовах виявляє повну нездатність на ефективному рівні управляти житловим фондом, що завдає збитків як мешканцям та громаді, так і місцевій владі та державі в цілому.
 

    Основними нормативно – правовими актами в цій сфері є Цивільний кодекс України №435-IV від 16 січня 2003 р. та Закон України „Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку” №2866 – ІІІ від 29 листопада 2001 року. Оскільки Закон України „Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку” був прийнятий до Цивільного кодексу України, існує необхідність приведення його положень у відповідність до норм Цивільного кодексу України, зокрема його глави 28 „Право власності на житло”.


    Коаліція громадських організацій з житлової реформи розпочала ГРОМАДЯНСЬКУ КАМПАНІЮ «КРАЇНА ВІДПОВІДАЛЬНИХ ВЛАСНИКІВ», мета якої – прийняття нового закону про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Визначивши пріоритетні завдання – максимально поширити інформацію та ефективний досвід, стосовно нової форми господарювання у багатоквартирних будинках та донести до народних депутатів України необхідність прийняття закону, коаліція розпочинає серію заходів у регіонах України. У зв’язку з цим, проведенні круглі столи на тему «ОСББ – ВИРІШАЛЬНИЙ КРОК В РЕФОРМУВАННІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОЇ СФЕРИ»:


5 вересня 2008 року – Кіровоград, площа Кірова, 1 (Будинок рад, обласне телебачення)


8 вересня 2008 року – Рівне, вул. Симона Петлюри, 17 (Будинок вчених)


10 вересня 2008 рокуЧернігів


13 вересня 2008 року ЛьвівДодатки:

1. Матеріали круглих столів з підтримки прийняття закону про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків „ОСББ – ПЕРШИЙ КРОК В РЕФОРМУВАННІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОЇ СФЕРИ” у Кіровограді та Рівному;

2. Програма круглого столу 5 вересня у Кіровограді;

3.Програма круглого столу 8 вересня у Рівному;

4. Програма круглого столу 13 жовтня у Львові;

5. Матеріали круглих столів у Чернігові, Львові та Житомирі.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image