2007 рік

50+1 найпоширеніша корупційна схема місцевої влади

28.05.2009

Корупційні схеми місцевої влади в Україні

Інститут Політичної Освіти інформує про початок проекту „50+1 найпоширеніша корупційна схема місцевої влади”, що реалізовується в рамках проекту "Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні "Гідна Україна" (реалізація проекту стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з Міжнародного розвитку (АМР США), Корпорацію Виклики Тисячоліття (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI)). Метою проекту є оприлюднення для широкого кола громадськості в Україні найпоширеніших корупційних схем, що мають місце в міських, районних та обласних радах, пов’язаних з діяльністю місцевої влади та процесом схвалення та реалізації рішень органів місцевого самоврядування. Акцентування уваги громадськості на схемах збагачення окремих осіб за рахунок доступу до місцевої влади, управління місцевим бюджетом та ресурсами громади.

Інститут в рамках реалізації проекту у 2007-ому році планує:

– зібрати та систематизувати інформацію про корупційні схеми у місцевій владі;

– створити „каталог” корупційних схем, що застосовуються у місцевій владі за розділами:

а) бюджетний процес;

б) тендера і закупівлі;

в) земельні відносини;

г) комунальне майно;

д) комунальні підприємства.

– систематизувати зібрану інформації та виділити 51 найпоширенішу схему, що є найбільш руйнівними для місцевої громади;

– максимально поширити інформацію про існуючі корумповані схеми в органах місцевого самоврядування серед журналістів, місцевих недержавних організацій та громадськості у визначених проектом регіонах, а також на всеукраїнському рівні.

Для реалізації проекту ІПО створює і розширяє регіональну мережу в усіх регіонах України, основним завданням якої буде поширення та збір інформації в рамках поставлених завдань та досягнення мети проекту.

Ми будемо раді бачити серед наших партнерів як знаних нами партнерів так і нові організації, у першу чергу ті, що мають сміливість відкрито і чесно говорити про ті корупційні явища, що мають місце у представницькій та місцевій виконавчі владі, серед депутатського корпусу та міських голів. Пропонуємо об’єднати свої зусилля задля подолання такого ганебного явища, як корупція! НАСТАВ ЧАС ГОВОРИТИ!

З усіх питань та пропозицій щодо співпраці звертайтеся в ІПО:

Ростислав Томенчук – керівник проекту „ 50+1 найпоширеніша корупційна схема місцевої влади”

01001 м. Київ, вул.. Хрещатик,44А

Тел.: +380442785516, +380442785543, +380505757925

E-mail: rostyslavt@yahoo.com, 51coraptions@gmail.com

Інститут звертається до Вас з проханням долучитися до реалізації проекту

Інститут Політичної Освіти інформує про початок проекту „50+1 найпоширеніша корупційна схема місцевої влади”, що реалізовується в рамках проекту "Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні "Гідна Україна" (реалізація проекту стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з Міжнародного розвитку (АМР США), Корпорацію Виклики Тисячоліття (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI)). Метою проекту є оприлюднення для широкого кола громадськості в Україні найпоширеніших корупційних схем, що мають місце в міських, районних та обласних радах, пов’язаних з діяльністю місцевої влади та процесом схвалення та реалізації рішень органів місцевого самоврядування. Акцентування уваги громадськості на схемах збагачення окремих осіб за рахунок доступу до місцевої влади, управління місцевим бюджетом та ресурсами громади. Методом оприлюднення схем буде видання збірки „50+1 найпоширеніша корупційна схема органів місцевої влади”

На даному етапі ми звертаємося до Вас з проханням долучитися до реалізації цього проекту, шляхом заповнення анкет, по виявленню корупційних схем, оскільки саме від цього залежатиме подальша ефективність збірки (анкета в окремому файлі). На основі Ваших анкет буде сформовано каталог корупційних схем органів місцевої влади, що стане основою для оприлюднення сучасної ситуації в місцевій владі, наявність корупційних схем міських голів, виконавчих комітетів рад, адміністрацій, окремих депутатів.

Ваші заповнені анкети просимо надсилати на електронну адресу проекту або Інституту Політичної Освіти – 51coraptions@gmail.com, ipo_ipe@yahoo.com.

Також просимо Вас сприяти поширенню анкети та інформації про конкурс серед депутатського корпусу, ЗМІ, представників громадських організацій та органів самоорганізації населення, активних членів громади.

За додатковою інформацією звертайтеся до Інституту Політичної Освіти за телефонами +38-044-2785516; +38-044-2785543.

Пропонуємо об’єднати свої зусилля задля подолання такого ганебного явища, як корупція! НАСТАВ ЧАС ГОВОРИТИ!

АНКЕТА

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image