2007 рік

Щорічна українсько-голандська літня школа молодого лідера

28.05.2009


Більше п’ятнадцяти років минуло з моменту краху Радянського Союзу та проголошення незалежності України.

Саме молодь протягом новітньої історії України, від часів «Революції на граніті» до Помаранчевої революції не раз демонструвала вміння адекватно оцінювати політичну ситуацію в країні та ефективно діяти задля дотримання законності, основних принципів демократії, сприяла розбудові громадянського суспільства.

Однак, достатньо часто після вибуху громадянської активності молодих людей, в молодіжному середовищі настає момент апатії та розчарування, викликаний не завжди професійними діями «старших» політиків, які прийшовши до влади, не виправдали сподівання або скомпрометували себе в очах молодого покоління.

У 2006 році Інститутом Політичної Освіти спільно з Фондом Едуардо Фрея було успішно реалізовано Школу молодого лідера, про що свідчать численні схвальні відгуки учасників Школи та прохання продовжувати навчання. Саме тому, Інститут Політичної Освіти, маючи на меті залучити молодь до активного громадсько-політичного життя, участі у державотворчих процесах, підвищити її освітній рівень, спільно з Фондом Едуардо Фрея (Нідерланди) проводитиме літню Школу молодого лідера – 2007.

Цільовою групою даного проекту є лідери молодіжних неурядових організацій, представники студентського самоврядування, активісти молодіжних політичних організацій демократичного спрямування.

Загалом заплановано утворити групу з 26 молодих активістів з усієї України, яка буде формуватиметься на основі конкурсного відбору.

Під час Школи учасники отримають теоретичні знання з тем:

– структури Європейського Союзу та основних засад його функціонування;

– економічні та соціальні наслідки вступу країни до Європейського Союзу на прикладі різних країн;

– структура влади та взаємодія між її гілками в Україні та Нідерландах тощо

а також практичні навички з ведення переговорів, публічного виступу, дебатів.

Крім того учасники зможуть відвідати провідні державні установи та міжнародні представництва, поспілкуватись з відомими політичними та громадськими діячами.

Сподіваємось, що набуті знання та практичні навики, отримані молодими лідерами в ході реалізації проекту, допоможуть їм у майбутньому віднайти своє місце у громадській та політичній сфері, посісти чільне місце в органах державної влади та бізнесі.

Проект триватиме з 30 червня по 5 липня 2007 року у м. Києві.

Додатки:

1)Інформація про Школу молодого лідера.

2) Аплікаційна форма учасника.

3) Роздаткові матеріали Школи молодого лідера.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image