2007 рік

Розвиток місцевого самоврядування в країнах пост-радянського простору

28.05.2009

У 2007 року відбудуться чергові вибори до органів місцевого самоврядування Білорусії (січень 2007 року) та Молдови (травень-червень 2007). Дедалі більше молодих людей прагне іти у владу (передусім в органи місцевого самоврядування) щоб своїми знаннями та ентузіазмом розбудовувати громадянське суспільство в своїх країнах.

Розуміючи, що саме ступінь розвитку місцевого самоврядування відображає ступінь розвитку демократії в країні і що без ефективного місцевого самоврядування не можливо побудувати громадянське суспільство за зразком Європейського Союзу, Інститут Політичної Освіти започаткував програму з розвитку місцевого самоврядування на країни пост – радянського простору, а саме: Білорусі та Молдови.

З метою реалізації цього проекту були проведені та заплановані наступні заходи:

1) протягом 2006 – початку 2007 років підготовлені групи кандидатів в депутати місцевих рад в кожній з цих країн.

2) протягом 2007 планується реалізувати програму з навчання депутатів місцевих рад та представників організацій громадянського суспільства.

Додатки:

1) Опис програми по навчанню кандидатів в депутати місцевих рад: „Розвиток місцевого самоврядування: як стати успішним в місцевій раді”.

2) Програма для депутатів місцевих рад Республіки Молдова .

3)Роздаточные материалы семинара для кандидатов в депутаты местных советов „Инновации во время проведения местных избирательных кампаний в Украине на выборах 2006 года”.

4) Програма для представників організацій громадянського суспільства та активісти місцевого самоврядування Республіки Білорусь.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image