2007 рік

Аналіз та підсумки виконання обраними особами та фракціями політичних партій в місцевих радах Львівської області передвиборчих програм та обіцянок. Думка експертів та громадськості

28.05.2009

Метою проекту є формування відкритої публічної політики на рівні місцевих рад Львівської області, інформування про діяльність обраних у 2006 році до місцевих рад осіб та створених на місцевому рівні політичних фракцій, виконання ними своїх передвиборчих програм та обіцянок, шляхом проведення об’єктивного дослідження, моніторингу, аналізу та оприлюднення їх результатів громадськості.

Під час реалізації проекту буде здійснений моніторинг виконання обраними особами та фракціями політичних партій усіх місцевих рад Львівської області (ключовими з яких будуть Буський, Миколаївський, Бродівський райони, м. Золочів, м. Дрогобич, м. Пустомити) передвиборчих програм та обіцянок, а саме:

  • Проведуться соціологічні дослідження з метою визначення громадянами уподобань та критеріїв оцінки діяльності обраних осіб та політичних партій представлених у місцевих радах;
  • здійсниться аналіз програмної діяльності партійних фракцій у місцевих радах;
  • проаналізуються пропозиції партійних фракцій та обраних осіб до органів місцевої влади і до громади, спрямованих на вирішення соціально-економічних проблем територіальних громад (впродовж першого року діяльності місцевих рад);
  • здійснюватиметься вивчення місцевих ЗМІ щодо аналізу присутності згадок про діяльність обраних осіб, місцевих осередків політичних партій та їхніх фракцій у місцевих радах;
  • проаналізується кадровий потенціал місцевих осередків політичних партій;
  • буде здійснено аналіз діяльності обраних осіб та партійних фракцій у місцевих радах Львівської області щодо виконання ними передвиборчих програм та обіцянок протягом року реалізації проекту.

Після проведення аналізу за вищевказаними 6-ма загальними напрямками, з метою стимулювання громадськості до самостійного аналізу програм та передвиборчих обіцянок, діяльності фракцій політичних партій у місцевих радах, інформація буде оприлюднюватися через місцеві ЗМІ.

Окрім цього, передбачається видавництво аналітичних матеріалів для кожної громади, де буде здійснюватися проект, а також протягом його реалізації та при завершенні, в кожному місті та районному центрі відбудуться публічні дебати із залученням керівників (представників) політичних партій та фракцій.

Кожних три місяці протягом реалізації проекту ІПО влаштовуватиме прес-конференції, з метою висвітлення поточних результатів.

ДОДАТКИ:

1. Соціологічне опитування (аналітичний звіт).

2. Моніторинг за квітень 2006 – червень 2007 року, думка експерта

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image