2003 рік

ІНСТИТУЦІЇ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

28.05.2009

Серія загальноосвітніх семінарів для молоді.

Результати парламентських виборів 2002 року та реалії сучасного політичного життя України свідчать про пасивність та незацікавленість молоді в політичних процесах країни. Молодіжне середовище не є вмотивованим до участі в партійному житті. Більше того, існує брак інформації та низький рівень підготовленості молодих людей до активної діяльності в політиці.

З огляду на вище перераховані фактори постала потреба підготовки молодих професіоналів, що змогли б вести українське суспільство по шляху розвитку демократії. Саме молоде покоління, яке не обтяжене радянським минулим і легше адаптується до нових умов повинне покращити ситуацію в Україні. Для цього необхідні знання та досвід.

Тому Інститут Політичної Освіти, основною метою діяльності якого є розбудова громадянського суспільства, розробив та реалізував у 2003 році спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні серію загально освітніх семінарів для активної молоді, об’єднаних у загальну програму „Інституції громадянського суспільства”:

1) Інституції громадянського суспільства: роль ЗМІ

2) Інституції громадянського суспільства: роль політичних партій;

3) Інтернет – журналістика в Україні та Німеччині

4) Розширення Європейського Союзу на Схід: наслідки для України

5) Інституції громадянського суспільства: роль Церкви.

Додатки:

1)Розклад проведених семінарів з описом тем.

            2) „Рада німецької преси (Кодекс преси)”

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image