2003 рік

ІНСТИТУЦІЇ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

28.05.2009

Серія загальноосвітніх семінарів для молоді.

Результати парламентських виборів 2002 року та реалії сучасного політичного життя України свідчать про пасивність та незацікавленість молоді в політичних процесах країни. Молодіжне середовище не є вмотивованим до участі в партійному житті. Більше того, існує брак інформації та низький рівень підготовленості молодих людей до активної діяльності в політиці.

З огляду на вище перераховані фактори постала потреба підготовки молодих професіоналів, що змогли б вести українське суспільство по шляху розвитку демократії. Саме молоде покоління, яке не обтяжене радянським минулим і легше адаптується до нових умов повинне покращити ситуацію в Україні. Для цього необхідні знання та досвід.

Тому Інститут Політичної Освіти, основною метою діяльності якого є розбудова громадянського суспільства, розробив та реалізував у 2003 році спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні серію загально освітніх семінарів для активної молоді, об’єднаних у загальну програму „Інституції громадянського суспільства”:

1) Інституції громадянського суспільства: роль ЗМІ

2) Інституції громадянського суспільства: роль політичних партій;

3) Інтернет – журналістика в Україні та Німеччині

4) Розширення Європейського Союзу на Схід: наслідки для України

5) Інституції громадянського суспільства: роль Церкви.

Додатки:

1)Розклад проведених семінарів з описом тем.

            2) „Рада німецької преси (Кодекс преси)”

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image