2010 рік

Політичні експерти пройшли тренінг для тренерів

14.09.2010

Попри вже високий рівень експертно-тренерського складу Інституту, з метою підвищення тренерсько-презентаційних навичок основної команди Інституту, а також подальшого вдосконалення і підготовки до наступних етапів програм, група з 22 осіб пройшла навальний курс (тренінг).

Для цього Інститут у партнерстві з Центром Політичної Парламентської Освіти та Тренінгів Європейської народної партії підготував навчальну програму, до реалізації якої були залучені іноземні експерти. Відкрив навчання д-р Ерхард фон дер БАНК, голова Центру.

Коментар заступника директора Інституту Політичної Освіти Тетяни ВАЛЬКОВОЇ: «Особливо актуальним проходження такого навчання для нас є після того, як Інститут став всеукраїнською організацією. Тому до участі у підвищенні кваліфікації, окрім головного офісу, ми залучили також тих експертів з регіонів, які у найближчий час очолять відділення Інституту. Крім того, після виборів 31 жовтня ми плануємо відновити комплексну програму підготовки новообраних депутатів місцевих рад. Саме тому, як кажуть «готуємо сани влітку».

Загалом ми задоволені тим, як пройшов тренінг, а також тим, що іноземні тренери відзначили високий рівень українських фахівців у сфері політичної освіти, у першу чергу з точки зору готовності працювати з дорослою аудиторією».

 

З питань отримання додаткової інформації, також звертайтеся:

office@ipo.org.ua                                                                       

тел./факс: 8 (044) 278-55-43, 278-55-16

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image