Бібліотека

MЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ ТРЕНЕРІВ З НАВЧАННЯ ЧЛЕНІВ ДІЛЬНИЧНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ ТА ОФІЦІЙНИХ СПОСТЕРІГАЧІВ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 2004 РОКУ „ЧЕСНІ ВИБОРИ”

16.06.2015

Однією із важливих передумов забезпечення чесних та прозорих президентських виборів 2004 року була підготовка кваліфікованих членів виборчих дільниць та спостерігачів, які здатні будуть належним чином організувати виборчий процес та забезпечити право громадян на вільне волевиявлення.
Для сприяння вирішення цієї проблеми Інститут Політичної Освіти за підтримки Міжнародного Фонду „Відродження” підготував групу мультиплікаторів, які в подальшому навчали основам виборчого законодавства майбутніх членів виборчих комісій та офіційних спостерігачів та видав методичний посібник для тренерів з навчання членів дільничних виборчих комісій та офіційних спостерігачів на виборах Президента України 2004 рок „Чесні вибори”.
Чесні вибори навчально-методичний посібник для членів дільничних виборчих комісій та офіційних спостерігачів на виборах Президента України 2004 року. – К.: Українська Видавнича Спілка, 2004. – 98 c.
В посібнику в методичній формі викладені: специфіка роботи членів дільничних виборчих комісій та офіційних спостерігачів на виборах Президента України 2004, та механізми підготовки тренерів, які їх навчатимуть. Авторами пропонуються основні педагогічні методики підготовки спостерігачів та членів комісій, подаються приклади практичних завдань та рольових ігор. Запропоновані методики адаптовані до вимог нового Закону про Вибори Президента України.
Видання зорієнтоване на широкий загал читачів, які цікавляться та приймають участь у виборчих процесах в Україні. АВТОРИ: Андрій Странніков, Віктор Таран, Галина Фоменченко, Віктор Галич, Геннадій Сириця, Олена Мєдвєдєва, Тетяна Валькова, Юрій Потикун, Вікторія П’явка, Олександр Синьоокий, Анжеліка Руденко.
Скачати книгу

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image