2015 рік

У ЛЬВОВІ ПРОЙШОВ ДРУГИЙ ЕТАП МАЙСТЕРНІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПОЛІТИКИ — 2015

14.09.2015

10-12 вересня 2015 року пройшов другий етап “Майстерні європейської політики — 2015”, проекту, що вже четвертий рік поспіль реалізується Інститутом Політичної Освіти за підтримки Фонду Конрада Аденауера.

 

Цього разу основний акцент робився на практичних вправах, тренінгах та глибоких ціннісно-орієнтованих дискусіях.

 

Один з нійбільш відомих тренерів з ораторського мистецтва на теренах СНД Андрій Яценко провів тренінг на тему: “Мистецтво публічного виступу”. Під час нього учасники змогли потренуватися у вмінні готувати свої виступи на задану тему, а також удосконалили свої навички планування роботи з аудиторією.

 

 

Вадим Трюхан, координатор проекту, відомий український дипломат, на основі свого досвіду участі в російських шоу-програмах провів тренінг на тему: “Мистецтво публічної дискусії в умовах інформаційної війни”. Під час нього наші майстри та майстрині випробували себе у різних ролях (антиукраїнських спікерів та експертів, українських спікерів-патріотів, відомих українських втікачів тощо) в якості учасників ігрової шоу-програми, побудованої за принципами і технологіями окремих російських пропаганистських продуктів.

 

DSC_0023

 

Учасників Майстерні, за вже сталою традицією, прийняв мер Львова Андрій Садовий. Цього разу дискусія точилася навколо перспектив вставновлення миру в Україні, проведення системних реформ, появи якісно нових політичних партій на заміну існуючим політпроектам та фан-клубам окремих вождів та олігархів, децентралізації, планам Львова по залученню інвестицій, розвитку туризму, зміцнення контролю громадськості за діями влади та іншим актуальним питанням внутрішньополітичного та соціально-економічного життя Львівщини та України загалом.

 

DSC_0057

 

Другий день Майстерні був присвячений презентаціям учасників їхніх політичних проектів. Специфікою цього етапу стало те, що частина представників Майстерні беруть участь у виборах. Тому деякі проекти були зорієнтовані саме на те, як провести успішну вибочу кампанію.

Надалі відбулася глибока дискусія на тему: “Геополітичні причини російської агресії”. Тарас Возняк, відомий культуролог і політолог, головний редактор незалежного культурологічного журналу “Ї”, виклав свою точку зору на події, які призвели до агресії Росії проти України.

 

DSC_0078

 

Завершився день екскурсією учасників проекту до Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького», під час якої відомий правозахисник, публіцист і релігієзнавець Мирослав Маринович провів лекцію на тему “Злочин і гріх комунізму: проблеми подолання”.

 

DSC_0096

 

Крім того, учасники Майстерні також відвідали Форуму видавців, який в ці дні проходив у Львові.

 

DSC_0104

 

На початку третього дня Майстерні Сергій Богданенко, експерт Інституту політичної освіти провів тренінг на тему “Використанння інтернет-інструментів у суспільній діяльності.

 

 

DSC_0109

 

Після цього Любомир Грицак, керівник програми місцевого самоврядування Інституту політичної освіти, провів тренінг «Політичне лідерство. Яке воно є?» Під час нього учасники розбиралися в тонкощах процесу становлення лідерів та вчилися тому, як і яку саме слід брати на себе відповідальність, прагнучи стати авторитетним лідером.

 

 

DSC_0119

 

Закінчився третій етап традиційним підведенням підсумків та прогулянкою Львовом.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image