2021 РІК

Завершилась серія онлайн-семінарів для секретарів та депутатів місцевих рад за підтримки Програми DOBRE

30.07.2021

Навчання відбулося у рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність». Учасники – представники майже 100 об’єднаних територіальних громад. Всі вони є партнерами Програми DOBRE. Впродовж червня-липня команда Інституту Політичної Освіти провела 95 онлайн-семінарів. 

33 навчання – для секретарів та депутатів І-ІІІ когорт громад-партнерів Програми DOBRE. З цими ОТГ Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) тісно співпрацювало у 2017-2020 роках. Так само Інститут Політичної Освіти вже проводив для них серію офлайнових семінарів. На численні запити депутатів та у зв’язку з оновленням депутатських корпусів після виборів, Програма DOBRE спільно з ІПО  вирішили організувати для них додаткову серію онлайн-семінарів. Ці навчання покликані ознайомити учасників з питаннями організації роботи ОМС, повноваженнями та обов’язками секретарів і депутатів, особливостями бюджетного процесу на місцевому рівні, земельними відносинами та житлово-комунальною сферою, прозорістю та підзвітністю, питаннями особистісного розвитку. 

Особливу увагу організатори приділили IV-й когорті громад-партнерів Програми DOBRE. З ними Інститут Політичної Освіти працював вперше. Всього провели 60 онлайн-семінарів для депутатів і 2 онлайн-семінари для секретарів. Ці навчання покликані ознайомити учасників з питаннями організації роботи ОМС, повноваженнями та обов’язками депутатів, прозорістю та підзвітністю. З IV-ю когортою Інститут Політичної Освіти планує продовжити співпрацю восени. У планах – провести кількаденні офлайн-семінари з поглибленим вивченням бюджетного процесу, земельних відносин та житлово-комунальної сфери.

Всього за період травня-липня 2021 року команда Інституту Політичної Освіти провзаємодіяла з понад 1 700 депутатами І-ІІІ когорт та із понад 600 депутатами IV-ї когорти громад-партнерів Програми DOBRE. Щодо секретарів – взаємодія відбулась зі 100 представниками ОТГ. Ті депутати, які відвідали ⅔ навчань та секретарі, які відвідали всі семінари, – отримають відповідні сертифікати від Програми DOBRE та Інституту Політичної Освіти. 

 

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image